Herec Mike Myers oznámil, že pracuje na dalším dílu Austina Powerse. Po 16 letech jsme se konečně dočkali – G.cz
Vyhledávání

Herec Mike Myers oznámil, že pracuje na dalším dílu Austina Powerse. Po 16 letech jsme se konečně dočkali

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Oblíbený komik Mike Myers tvrdí, že v poslední době dělá všechno pro to, aby v blízké budoucnosti vznikl čtvrtý snímek o neodolatelném agentovi Austinu Powersovi. Dle fanouškovských teorií měl snímek vyjít už v roce 2009, jenže se tak bohužel nestalo. Na portálu CSFD.cz je sice uvedeno, že čtvrtý Austin Powers by měl vyjít ještě letos, ale jelikož jsme v polovině roku a nikde se o filmu nepíše, tak se snímku dočkáme nejdříve v příštím roce.

Martin Miko
Martin Miko 30.5.2018, 14:15

Austin Powers vol. 4 bude

Chystaný film, na který čekáme deset let, se konečně začíná dávat do pohybu. Hlavní postava Austina Powerse, kterou ztvárnil herec Mike Myers, se totiž skutečně vrátí se čtvrtým filmem. Po Špionátorovi, Špionovi, který mě vojel a Goldmemberu konečně přijde na řadu čtvrtý film. Myers ve filmech o neodolatelném a galantním agentovi s povolením svádět hrál někdy až čtyři postavy najednou a v jednom z rozhovorů prozradil, že na čtvrtém Powersovi pracuje společně s tvůrci předchozích snímků. Sám Myers pracoval na scénářích všech tří dílů.

Od posledního dílu Austina Powerse uběhlo už 16 let, takže se fanoušci obávají, že hlavní postava za tu dobu ztratí šmrnc a film bude propadák. Myers se přípravám filmu nemohl letos prozatím věnovat, protože pracoval na filmu Terminál, kde si zahrál společně s Margot Robbie a Simonem Peggem.

Jedno však víme jistě. V připravovaném filmu se neobjeví Verne Troyer, jelikož před měsícem spáchal sebevraždu.

A zde si můžete přečíst o připravovaném filmu Sharknado 6.

Podobné články

Doporučujeme

Další články