Legendární Sharknado vyvrcholí šestým filmem. Těšme se na cestování časem, Hitlera, dinosaury nebo Noemovu archu – G.cz
Vyhledávání

Legendární Sharknado vyvrcholí šestým filmem. Těšme se na cestování časem, Hitlera, dinosaury nebo Noemovu archu

Žijeme ve skvělé době plné práce, sociálních jistot a bizarních filmů. Poté, co jsme se dozvěděli, že nás v blízké budoucnosti potěší pokračování šíleného filmu Kung Fury, tak přišel další šok. Letos totiž vyjde pravděpodobně nejodvážnější béčkový film v historii. Ano, Sharknado 6 doopravdy vyjde letos v létě a v hlavní roli se nepředstaví nikdo jiný než Steve z kultovního seriálu Beverly Hills. Na nekonečný film Sharknado se dokonce odkazuje i v novém pokračování Deadpoola.

Martin Miko
Martin Miko 29.5.2018, 11:30

Žraločí sága vrcholí

Jeden z nejšílenějších filmů této dekády, který nás pobaví už pošesté díky televizní stanici SyFy, je tu s námi od roku 2013. Příběh je prostý. Zlé tornádo plné létajících žraloků ohrožuje všechny, kteří přijdou tomuto přírodnímu úkazu do cesty. Naštěstí je tu přestárlý hezoun Steve ze seriálu Beverly Hills 90210 spolu s Tary Reid (Prci, prci, prcičky, Sexy párty), aby to společně nandali zákeřným žralokům.

Fanoušci dekadentní žraločí série samozřejmě vědí, že jsou filmy natočené s nadsázkou a jejich tvůrcům nedávají nic za vinu. Ba naopak. Je to totiž tak špatné, až je to skvělé. Otázkou je, jestli toho už nebylo moc. Osvědčený model nemůže fungovat do nekonečna, což rozhodně vědí i miliardoví Avengers. Proto se v pokračování Infinity War očekává zásadní zlom, který z filmů vyselektuje jen některé postavy, se kterými se bude počítat v budoucnu. Zásadní otázkou je samozřejmě, které postavy to budou. To ale není případ Sharknada. Ten je postaven na jiných principech. V první řadě je připomenout rozpočet Sharknada, který je „jen“ 3 miliony dolarů za jeden díl. Půl milionu dolarů je však pro hlavního herce Iana Zieringa.

Co se týče příběhu filmu, tak se můžeme prý těšit na cestování časem, nacisty, dinosaury, rytíře nebo Noemovu archu. Navíc se mluví o tom, že se jedná o završení celé šestidílné ságy.

Zní to víc než lákavě a bude tu už 25. července 2018.

A zde se můžeme těšit na komiksové Watchmeny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články