fb pixel Harley Quinn je zpátky! První teaser ze sólo filmu blond psychopatky je boží – G.cz
Vyhledávání

Harley Quinn je zpátky! První teaser ze sólo filmu blond psychopatky je boží

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Fanoušci komiksů, pozor! Chystaný sólo film Birds of Prey aka Báječná emancipace Harley Quinn vypustil první upoutávku a s ní i fotku představitelky hlavní role Margot Robbie v kostýmu psychopatické blond antihrdinky.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 29.1.2019, 09:00

Královna všech psychopatů

Když se v DC před několika lety probrali z diskotéky a napadlo je, že by asi měli zkusit dohnat filmové adaptace Marvelu, vyrukovali se Sebevražedným oddílem, na který se všichni fanoušci komiksů těšili. Koneckonců, byl v tom nový Joker (tentokrát s tváří Jareda Leta), a to vždycky funguje. Jenomže nefungovalo a výsledek byl dost slabý. Všechno zlé je ale pro něco dobré.

V tomto případě je tím dobrým pošahaná expsychiatrička, dnes královna podsvětí Harley Quinn, ve kterou se perfektně převtělila Margot Robbie a z ní i z postavy jako takové se přes noc stali miláčci/vlhké sny geeků všech věků a pohlaví po celém světě. Není tedy divu, že tahle křehule s pálkou v ruce a hlasy v hlavě dostala od producentů prostor ve vlastním filmu. Ten se jmenuje Birds of Prey a do kin půjde v roce 2020. Nyní se objevila první krátká upoutávka a sama herečka na Instagramu zveřejnila fotku v kostýmu Harley...

Birds of Prey jsou adaptací série komiksů o týmu holčičích hrdinek, který vede právě Quinn. Děj se odehrává po událostech Sebevražedného oddílu. Batman zmizel, Harley odkopla Jokera a spojila síly s Helenou Bertinelli aka Huntress (Mary Elizabeth Winstead), Dinah Drake/Black Canary (Jurnee Smollett-Bell) a gothamskou detektivkou René Montoyou (Rosie Perez), aby ochránila Cassandru Cain (Ella Jay Basco), kterou ohrožuje jeden z gothamských kriminálních bossů zvaný Black Mask (Ewan McGregor).

Pokud jste fanoušek DC, moc dobře víte, o kom je řeč. Pokud ne, o většině z výše uvedených jste asi nikdy neslyšeli. Prohlédnout si je můžete v galerii níže a my už jen doplníme, že na snímek, který Robbie sama produkuje a pro jehož režii si prosadila americko-asijskou tvůrkyni Cathy Yan, se fakt těšíme. Hodně.

A tady něco pro fanoušky sci-fi: do Prahy přijede Holly z Červeného trpaslíka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články