fb pixel "Všichni jsou mrtví, Dave." Do Prahy přijede počítač s IQ 6000, přiveze maraton Červeného trpaslíka i stand-up show – G.cz
Vyhledávání

"Všichni jsou mrtví, Dave." Do Prahy přijede počítač s IQ 6000, přiveze maraton Červeného trpaslíka i stand-up show

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Asi se shodneme, že Červený trpaslík patří k nejkultovnějším sitcomům vůbec. Do Prahy se teď chystá představitel jedné z hlavních postav, Norman Lovett aka Holly, lodní počítač s IQ 6000. Česko navštíví jako host festivalu sci-fi filmů Future Gate, ale také, aby předvedl svou vlastní stand-up show.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 28.1.2019, 11:51

Nezapomenutelná tvář

Tak se dá popsat britský komik Norman Lovett; nebo spíš jeho obličej. Ten ho totiž nejvíc proslavil, a to v seriálu Červený trpaslík, kde herec ztvárnil řídící lodní počítač jménem Holly, jehož IQ činí 6000. To je stejně, jako má 6000 učitelů tělocviku, víte? Pokud patříte k fanouškům kultovního sitcomu, tak určitě ano.

Ačkoliv Červený trpaslík má ty nejlepší roky za sebou, vrátit se jednou za čas ke klasickým epizodám je radost. Již brzy to budete moci udělat nikoliv u sebe v obýváku, ale pěkně veřejně a v přítomnosti právě Lovetta. Ten totiž dorazí na konci února do Prahy, a to hned ze dvou důvodů; aby uvedl mini-maraton Červeného trpaslíka, který proběhne v rámci festivalu sci-fi filmů Future Gate v kině Lucerna, a také aby potěšil příznivce stand-up shows v kině Světozor hned přes ulici, kde svůj výstup předvede 3. března.

Festival proběhne ve dnech od 27. 2. právě do 3. 3., vstupenky na festivalové filmy budou v prodeji na pokladně Lucerny od 4. 2. Oproti tomu lístky na Normanův stand-up musíte rychle vychytat už 29. ledna, kdy půjdou do oběhu a patrně budou hned pryč. Show bude pochopitelně v anglickém jazyce. Čekání na obě akce si můžete zkrátit v naší galerii Hollyho hlášek, které máme rádi. A kdo by taky neměl!

A tady 10 zajímavostí o Star Wars, které možná neví ani největší fanoušci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články