fb pixel Greta Thunberg slaví osmnáctiny a trollí fanoušky: “Vyjevím všechna temná tajemství!” – G.cz
Vyhledávání

Greta Thunberg slaví osmnáctiny a trollí fanoušky: “Vyjevím všechna temná tajemství!”

Zdroj: Profimedia.cz

Greta Thunberg, mimořádně slavná eko aktivistka, dosáhla včera věku osmnácti let. U té příležitosti lupla na Twitter svou fotku v tričku FLAT MARS SOCIETY a rýpla si do konspiračních teoretiků. “Mí temní pánové už mě neovládají, konečně jsem svobodná!” napsala.

Jan Studnička
Jan Studnička 4.1.2021, 12:53

Greta Thunberg, depresivní teenager

Jak řekl v novém parodickém dokumentu Death to 2020 Samuel L. Jackson: “Greta Thunberg je náctiletá dívka, která se stala slavnou, přestože všechno, co říká, je extrémně depresivní. Něco jako Billie Eilish.” Jackson není daleko od pravdy, Greta je tady od toho, aby nám připomněla, že i když běží pandemie smrtícího koronaviru, neznamená to, že by se naše planeta přestala dusit.

Se vším tím marastem roku 2020 ale dívka trochu vymizela z obecného povědomí téměř všech… kromě pantátů ve středních letech, kteří ji z nějakého důvodu pořád nemohou vystát. Tedy pantátové a konspirační teoretici. A úplně nejvíc má na Gretu spadeno průsečík těchto dvou skupin.

Vypadá to, že mladá aktivistka si je vědomá části svého publika, která ji úplně nežere. A právě té skupině byl věnován její twitterový narozeninový post.

FLAT MARS SOCIETY

Greta se rozhodla, že si nadělí k osmnáctým narozkám trochu trollingu a popíchne ty své followery, kteří s ní tak úplně ve všem nesouhlasí. “Všem děkuji za přání k mým osmnáctým narozeninám! Dnes večer mě najdete v hospodě, kde budu odkrývat temná tajemství za klimatem i školními stávkami. Mí temní pánové už mě neovládají, jsem konečně svobodná!” napsala na Twitter. K tomu nasadila palec hore a tričko FLAT MARS SOCIETY, což je samozřejmě narážka na stále se rozšiřující skupinu lidí, kteří věří, že je Země placatá.

Konspirační teoretici samozřejmě řeknou, že Thunberg schválně zesměšňuje jejich legitimní teorie. Možná se s Gretiným přechodem do dospělosti stane sama mocností zla a nebude v jejich očích už jen “loutka temných pánů”, ale spíš ne. Tihle lidé strašně neradi mění své názory. Své legitimní názory.

Nevíme jak vy, ale my se docela těšíme, až se budeme moct vrátit k tomu, že se bude ve velkém řešit Greta Thunberg. Znamenalo by to totiž dvě důležité věci. Zaprvé, doopravdy se mluví o klimatických změnách. A zadruhé, nemáme žádné akutnější problémy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články