fb pixel GLOSA: „Lidé pravidelně užívající návykové látky mají IQ makaka,“ říká Zdeněk Ondráček – G.cz
Vyhledávání

GLOSA: „Lidé pravidelně užívající návykové látky mají IQ makaka,“ říká Zdeněk Ondráček

Zdroj: Facebook.com - Zdeněk Ondráček

V úterý poslanci odmítli návrh zákona, podle něhož měl mít každý dospělý člověk právo beztrestně pěstovat pro svou vlastní potřebu pět kytek marihuany. Žhavé téma, ke kterému se vyjádřila celá řada poslanců. Zdeněk Ondráček z KSČM například řekl, že lidé, kteří dlouhodobě užívají návykové látky, mají pak IQ makaka. Inu… někteří ano.

Jan Studnička
Jan Studnička 28.1.2021, 09:57

Vládce hromu

Zdeňka Ondráčka pro naši generaci proslavil hlavně Miroslav Kalousek, který poslance KSČM označil za „komunistickou mlátičku“, protože, jak nejspíš víte, Ondráček se podílel na zásazích proti studentským demonstracím v devětaosmdesátém. Nejspíš si říkáte: „Co tenhle člověk vůbec dělá v politice? Neměl by někde šoupat nohama?“ A to je moc dobrá otázka. Odpověď na ni zní: „Ano, měl.“ Jenže Ondráček má nulovou sebereflexi.

Absolutní neschopnost podívat se na sebe kritickým pohledem dokládá jeho prezentace na sociálních sítích. Možná si ještě vybavíte boží plavkovou fotku s dřevěným lvem nebo naprosto neironicky myšlený halloweenský převlek za Thora. Protože to, že jste ve jménu totalitního režimu řezal studenty na ulici, nebrání tomu, abyste vystupoval jako alfasamec s obřím kladivem, že jo. Nevidíte v tom nejmenší spojitost. Absence Ondráčkovy sebereflexe je možná způsobena tím, že je to komunista. V té partaji se to děje dost často… nebo má prostě IQ makaka. Letitým užíváním návykových látek.

Nebezpečí alkoholu

Ondráček ve sněmovně při jednání o pirátském návrhu doslova řekl: „Víte, lidé, kteří dlouhodobě používají návykové látky, a tou je i ta marihuana, tak se dostávají do stadia, že mají IQ makaka. Původně jsem chtěl použít šimpanze, ale to je velmi inteligentní tvor a asi bych mu tím způsobem ubližoval.“ Ondráček chtěl nejspíš říct „užívají návykové látky“, ale zas po něm toho nemůžem chtít tolik. Z úvodní fotky můžete jasně vidět, že dlouhodobě návykové látky užívá sám, takže má dávno IQ makaka.

Nechápejte mě špatně, spousta přímo geniálních lidí pije alkohol. Ale ti se většinou nestaví proti právu jedince zapálit si vlastnoručně vypěstovaného jointa. Mimo jiné i proto, že řada geniálních lidí kouří trávu. Ilustruje to jenom to, jak je Zdeněk Ondráček pokrytecké stvoření. Původně jsme chtěli říct člověk, ale to je velmi inteligentní tvor a asi bychom mu tím ubližovali.

Je určitě dobře, že se politici tolik starají o problematiku závislosti a duševního zdraví svého národa, ale je minimálně bizarní bojovat takhle tvrdě proti marihuaně, zatímco se jeden a půl milionu Čechů potácí na hranici alkoholismu. A víte dobře, že když léta chlastáte, děláte potom všelijaké hovadiny. Třeba tady Zdeněk pije alkohol pravidelně a teď je z něj poslanec KSČM, jestli chcete vážně odstrašující příklad.

Podobné články

Doporučujeme

Další články