fb pixel Gina Carano byla vyhozena z Mandaloriana kvůli ofenzivním postům na sockách – G.cz
Vyhledávání

Gina Carano byla vyhozena z Mandaloriana kvůli ofenzivním postům na sockách

Zdroj: Disney+

Gina Carano, která v seriálu Mandalorian hraje lovkyni odměn, se do třetí série nevrátí. Vyplývá to z vyjádření Lucasfilmu a na vině jsou ofenzivní výroky, kterými si herečka tapetuje sociální média.

Jan Studnička
Jan Studnička 11.2.2021, 10:27

Mandalorian a MMA

Jméno Gina Carano znal každý, kdo se trochu víc zajímal o ženské MMA zápasy. Byla v řezáních jiných holek docela slušná, mlátila se ve Strikeforce a v EliteXC. Doopravdy známou se ale stala až ve chvíli, kdy pověsila rukavice na hřebík a vrhla se na hereckou kariéru. Objevila se třeba v šestém díle akční série Rychle a zběsile nebo ještě slavněji hrála záporačku v prvním Deadpoolovi. Napálila tam Colossa do rozkroku. Pamatujete? Udělala superhero landing?

Velkou fanouškovskou základnu si pak získala svou přítomností v mimořádně populárním Disney/Lucasfilm Star Wars seriálu The Mandalorian, který sleduje osudy lovců lidí (a Baby Yody, pochopitelně) v období mezi původní a sequelovou trilogií. Carano tam hraje lovkyni odměn jménem Cara Dune a protože se objevila v prvních dvou sériích a všichni ji měli rádi, tak nějak se počítalo s tím, že se objeví i v chystané třetí sérii.

Evidentně ne.

Gina Carano, holka od rány

Carano měla problémy s komunikací na svých sociálních sítích už nějakou dobu, protože je to ten typ „utlačovaného“ konzervativce. Nadšeně třeba sdílela obrázek obličeje, jenž má na sobě bambilion roušek s popiskem „Meanwhile in California“ nebo si na Twitteru do míst, kam si trans lidi píšou zájmena, jimiž mají být označováni, napsala jenom výsměšné shluky znaků. To mimochodem vedlo k mimořádně vtipné omluvě, ve které psala, že jí kolega Pedro Pascal (Mandalorian osobně) pomohl pochopit, o co jde, a teď už ví.

Nicméně teď přišla poslední kapka, a to v podobě postu na TikToku. Protože samozřejmě, že ano, TikTok je metla lidstva. V tom postu se drahá Gina rozpovídala o tom, jak těžké to měli Židé za druhé světové války, jak nacisté dokázali vyburcovat k antisemitismu všechny občany a jak potom nebohé Židy utlačovali vlastní sousedi. A skončila tím, že teď se děje v Americe to samé lidem, kteří mají „jiný politický názor“.

Je to samozřejmě ofenzivní a hloupá věc… a Twitter ji pochopitelně vytáhl na úplně nový level. Začal trendovat #FireGinaCarano, proti němu #WeLoveGinaCarano… a upřímně, musíte být řádně vylízaní, abyste se pustili do kterékoli z těch dvou kampaní. Tečku pak celé kauze dalo vyjádření Lucasfilmu. Ve vyjádření stojí, že Gina Carano v současnosti pro Lucasfilm nic nedělá a v budoucnosti ani nebude.

Takže Cara Dune se ve třetí sérii Mandaloriana neobjeví.

A to jsme měli mít v roce 2021 létající auta.

Podobné články

Doporučujeme

Další články