fb pixel Genderoví teroristé opět zaútočili, tentokrát zprznili dětský seriál Mašinka Tomáš – G.cz
Vyhledávání

Genderoví teroristé opět zaútočili, tentokrát zprznili dětský seriál Mašinka Tomáš

Už v říjnu jsme vás informovali o tom, že z pohádkového seriálu Mašinka Tomáš se v roce 2018 stane genderově vyvážený pořad plný ženských a afrických mašinek. Ta doba nastala právě teď a svět v roce 2018 je zase o něco multikulturnější. Už jen povzdech nad touhou násilně vkládat dívčí postavy do Foglarových knih nás stálo několik naštvaných zpráv do Messengeru. Ničení tradičních pohádek se šíří jako mor po celém světě. Zastaví tento neblahý trend už konečně někdo?

Dirk Diggler
Dirk Diggler 4.9.2018, 14:35

Jede, jede multikulti-mašinka

Tento podivný rovnoprávnostní trend, který ničí zaběhlé příběhy pro děti a mládež, by měl být aplikován i opačným způsobem. Mohli bychom vzít staré hiphopové desky, například od N.W.A, a přidat k nim sloky od žen, asiatů a bělochů. Svět by byl rázem vyváženější, misky vah by se vyrovnaly, lidé na ulici by se na sebe více usmívali a sluníčko by lépe opalovalo.

Oblíbený kreslený seriál Lokomotiva Tomáš se dočkal nejen nových genderově a kulturně vyvážených postav, ale i nové znělky. Vzhledem ke dlouhotrvající globalizaci je logické, že v seriálu potkáme například Indku Ašimu, Číňana Jung Paa nebo Australana Shanea. Na druhou stranu je nelogické, že k těmto krokům došlo až na základě dlouhodobých kritických ohlasů. Pohádka pro děti byla označována za rasistickou a sexistickou. Prý dává špatný příklad dětem.

Stali jsme se tak svědky situace, kdy tradiční příběh podle knižní předlohy známého reverenda W. Awdryho, který vydělá ročně více než miliardu liber, musí být změněn na základě genderových teroristů, kterým se nelíbí tento milý seriál pro děti.

Třeba se dočkáme vzájemného spojení Mašinky Tomáše s Australanem Shaneem. Homosexuální aspekt je totiž to jediné, co v seriálu pro děti ještě chybí, aby byl skutečně dokonale korektní.

A zde je 5 rad, jak se stát pořádnou instabič.

Podobné články

Doporučujeme

Další články