5 rad, jak se stát pořádnou „instabič“ – G.cz
Vyhledávání

5 rad, jak se stát pořádnou „instabič“

Uspět na Instagramu je v dnešní době podstatně důležitější, než mít dobré známky, pomáhat slabším, nad nikým se nepovyšovat a před nikým se neponižovat. Například to, že Martina Benešová zjistila, že se za pomocí molekuly PSMA-617 dá vyléčit rakovinu prostaty, ví v republice asi osmnáct lidí. A my víme, proč tomu tak je!

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 4.9.2018, 11:56

Martina se totiž neumí správně prezentovat na Instagramu. Ale co bychom to byli za lidi, kdybychom neporadili. Takže, vědci celého světa a hlavně Martino, dávejte pozor!

1. Foť hlavně sebe

Celý svět hrozně zajímá, jak vypadáš. Nikdo jiný není tak důležitý jako ty. Existuje ještě určitě miliarda úhlů, ze kterých ses ještě nevyfotila. Jsou lidé, kteří neviděli tvoje chlupy v nose, mezizubní prostory nebo tvůj sopel. Neboj se toho, foť, co to dá. Lidi na to čekají. Svět potřebuje víc selfíček!

2. Používej pomůcky

Můžeš se vyfotit třeba s knihou. Tam je ale velké riziko, že ji budeš mít vzhůru nohama, nebo lidi neocení, že sis vybrala zrovna taťkovu oblíbenou knížku Mein Kampf. Knihy jsou dost riskantní pomůcka, nikdy nevíš, kdo je použije proti tobě. Jdi na jistotu. Lidi milují třeba štěňátka. Nebo kůzlátka. To je ještě lepší. Foť hodně kozy, budeš hvězda.

3. Cintáty

Někteří lidé úplně přesně nechápou, proč by se měli dívat na tvoji dvěstědvacátou fotku. Je potřeba ale cílit i na ignoranty, přece jen, počet followerů je něco, pro co je potřeba obětovat cokoliv. Pokud chceš zapojit do hry i podivíny, co jim nestačí obrázek, ale chtějí i písmenka, doplň fotku zajímavým citátem. Ideálně vlastní výroby, ale na Wericha nebo Marilyn Monroe se dá leccos hodit. Neboj se toho, normálně napíšeš něco jako: „Nejhorší na životě je ten okamžik, kdy se musíš podívat pravdě do tváře. Nebo ráno do zrcadla“, mlaskneš tam smajlíka, kozy a srdíčko a práce pro dnešní den je hotová, můžeš si jít dál nípat beďary.

4. Vnucuj svůj profil při každé příležitosti

Jakmile se tě někdo na něco zeptá, hned mu řekni, že kdyby sledoval tvůj profil, už by to dávno věděl. Modelová situace: přijde se pán zeptat kolik je hodin. Ty na něho dramaticky zamrkáš a řekneš: „Pravý čas na fashion okénko na mém Insta profilu!“, vytáhneš mobil, kozu, řasenku a jedeš.

5. Sol to tam!

Neexistuje nic, z čeho by se nedalo těžit. Máš dítě spratka? Natoč ho a pak se vyfoť s očima v sloup, jako že to máš těžké. Lidi tě budou litovat. Sice dítě budou ve škole šikanovat, ale zas ti ho nikdo neukradne, protože celý národ ví, že to je uřvaný hajzlík. Máš chlapa? Vyfoť ho, jak nahatý spinká s koťátkem a máš srdíček jak Dášenka blech. Že tvůj chlap nespí s koťátkem? Nevadí, mrskni tam filtr a kotě domaluj v Malování. Prostě v každé situaci foť. Je to důležité.

Abychom to shrnuli: „Instagram je jako láska. Když na ní nepracuješ, máš leda tak hovno a ne followery.“ - Dalaljáma

No. A tady k tomu máte ještě obrazový materiál.

Podobné články

Doporučujeme

Další články