fb pixel Genderově nerozhodnutí Britové chtějí močit se ženami: Dočkáme se pisoárů na dámských toaletách? – G.cz
Vyhledávání

Genderově nerozhodnutí Britové chtějí močit se ženami: Dočkáme se pisoárů na dámských toaletách?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Během divokého a někdy až agresivního obhajování genderově nerozhodnutých jedinců a transsexuálů se tak trochu začíná ukazovat, že za tak trochu zapomíná na tu drtivou většinu, tedy muže a ženy. Toho si všimi dívky v šatnách a na toaletách, které brojí kvůli tomu s nimi mohou sdílet tyto intimní prostory i chlapci, kteří o sobě tvrdí, že se necítí býti chlapci. Ta hyperkorektnost začíná být vážně otravná.

Martin Miko
Martin Miko 19.9.2019, 11:20

Britské WC v ohrožení

Také vás vždycky zajímalo, co tak neuvěřitelného se děje za dveřmi dámských toalet, když na ně všechny dívky chodily vždy ve skupince? Někteří chlapci už přišli na to, jak to zjistit. Ve Velké Británii totiž na „dámy“ lezou chlapci, kteří o sobě tvrdí, že se necítí býti chlapci. To se samozřejmě tamním dívkám příliš nelíbí a jejich přítomnost je jim krajně nepříjemná. Tak vzniká konflikt, o kterém brzy napíše The Guardian jako o útoku na práva genderové minority. Britské dívky se tak budou moct těšit hejt ze strany hyperkorektního světa médií a sociálních sítí.

Podle informací časopisu The Sunday Times se k transgenderovým žákům a studentům v základních a středních školách v Anglii a Walesu vyjadřuje směrnice, která však bohužel ignoruje práva dívek, kterých je drtivá většina. Podle tamních školních pravidel budou moct navštěvovat dámské záchody i muži, kteří se nerozhodli, co jsou vlastně za pohlaví. To se týká všech bez ohledu na věk a podstoupení lékařského zákroku. To se pak úřady nemůžou divit, že se to v reálném světě mladým pubertálním dívkám nelíbí a brojí vůči tomu.

Uvidíme, co se stane, až něco takového dorazí za pár let i do České republiky, která se vůči těmto „trendům“ staví velmi konzervativně. Lidé v diskuzích pod články s tímto tématem samozřejmě reagují negativně a jsou z těchto bizarních nápadů v šoku, protože se z naší společnosti stává jakýsi pohlavní Kocourkov. „Naše společnost řeší záchody pro muže, které se cítí býti ženou, ale když pojišťovny mají proplácet vážně nemocné dětské pacienty, tak je to všem fuk,“ přečtete si v diskuzním fóru pod článkem, který reaguje na tuto problematiku. „No tak se zase vrátíme k tomu osvědčenému rozdělení – podle toho, co je mezi nohama,“ napsal do diskuze pan Petr a my nemůžeme nic jen souhlasit.

Možná to vypadá tak, že se nakonec přece jen dočkáme mnohem více toalet pro neurčité pohlaví, které už na některých místech po světě existují. To se časem přestane líbit i nerozhodutým a transgenerovým osobám, takže se v blízké budoucnosti třeba dočkáme i toalet pro jednotlivce. To se samozřejmě prodraží. My navrhujeme udělat jedny toalety, šatny i sprchy pro všechny, čímž se ušetří a nikdo si nebude moct na nic stěžovat.

Nebo to dopadne tak, že na dámských toaletách budou nainstalovány pisoáry a bude to.

A zde je zapálený komunista Marek, který miluje Milouše Jakeše víc než život.

Podobné články

Doporučujeme

Další články