Facebook chystá změny. Bude víc fotek jídla, co si fotí vaši přátelé a hlavně víc pejsků a mimin – G.cz
Vyhledávání

Facebook chystá změny. Bude víc fotek jídla, co si fotí vaši přátelé a hlavně víc pejsků a mimin

Facebook to dělá pro vaše dobro. Nač si číst něco zajímavého, když se můžete pokochat fotkami jídla od svých přátel Konečně si užijete více nudných selfíček vašich přátel A taky hodně pejsků si užijete + DALŠÍ 1 FOTKA

Marek Cukrblik, zakladatel Facebooku, oznámil nové směřování nejoblíbenější sociální sítě. Bude se vám ukazovat méně mediálních zpráv, příspěvků firem či známých a zajímavých osobností. Místo toho vám Facebook bude cpát nezáživné statusy, motivační citáty a fotografie mimin, psů nebo gekonů vašich přátel, co nemají žádný život.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.1.2018, 14:24

Marek vyhodnotil, že je dnes ve světě málo lásky. Málo přátelství. Málo duhy. Právě proto se rozhodl posílit právě to facebookové přátelství. Hodlá nás zahltit příspěvky našich přátel, protože to je pro nás v životě nejdůležitější a Marek to ví. Facebook se vrací ke kořenům.

Podle Marka musíme být více a více v kontaktu s našimi přáteli. Je jedno, že jsou naši přátelé nudní a nezajímaví. Je pro naše dobro, abychom si vychutnali víc fotek z dovolených, kdy se naši přátelé vyfotili v Chorvatsku u palmy.

Pokud se nám líbí statusy nějakých zábavných nebo zpravodajských stránek, tak máme smůlu. To není přátelství. Vytvořit si přátelství se zpravodajskou stránkou nejde. Máme rádi postřehy nějaké zajímavé osobnosti na Facebooku, která má co nabídnout? Tak to máme blbý. Důležitější je fotka dvouletého haranta tadyhle od Anežky, se kterou jsme chodili na základku a dvacet let ji neviděli.

Samozřejmě, že se nabízí varianta, že je Marek lišák a snaží se pouze dotlačit firmy a osobnosti, aby si za dosah svých příspěvků zaplatili, protože přeci není možné, že by Marek takhle svévolně zničil to, co roky budoval. Na druhou stranu je Cukrblik zřejmě už nadobro odtržen od reality a je opravdu možné, že se snaží lidi tímto sblížit.

Jisté je, že Facebook, jak ho známe, pomalu končí. Pokud jste chodili na Facebook, abyste se dozvěděli něco zajímavého, nového, aktuálního, přečetli si názory zajímavých lidí a nebo se jen zasmáli vtipům a satiře, tak máte utrum. Od teď už jenom fotky z dovolený, psi, mimina a jídlo.

A tady zjistíte, že Facebook cenzuruje umění.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu