fb pixel Ezoterici a léčitelé v dobách koronaviru: Někteří odmítají roušky, protože je chrání archanděl Michael – G.cz
Vyhledávání

Ezoterici a léčitelé v dobách koronaviru: Někteří odmítají roušky, protože je chrání archanděl Michael

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Doba je zlá. Ekonomika stojí, podniky jsou zavřené, v karanténě je nuda a lidem z nedostatku sociálního kontaktu začíná hrabat. Bohužel se zdá, že takzvaným lidovým léčitelům a ezoterikům, ke kterým se lidé obrací pro radu, začalo „přeskakovat“ mnohem rychleji než nám prostým ateistům s vírou ve vědu. Jedním z důkazů je i intutivní léčitelka a průvodkyně spiritualitou Anael, která odmítá nosit roušku. Před viry jí pomáhají modré orby, díky kterým je pod ochranou archanděla Michaela.

Martin Miko
Martin Miko 20.3.2020, 13:07

Léčitelé jsou víc mimo než vy

Člověk nepřestává být v údivu ani během současné krize spojené s koronavirem. Od lidí, kteří se vydávají za ezoterické bytosti, by doufal, že se v těchto dobách stanou „normálními“ a racionálně myslícími bytostmi, jenže je tomu právě naopak. Zatímco před pár týdny lidé prodávali všemožné šarlatánské pomůcky jako byl například keramický amulet proti koronaviru nebo „zaručeně“ účinné UV světlo, které zničí vir z Číny, tak tento týden se objevil nový druh „proroka“, který věří, že za vše může negativní energie.

Na sociálních sítích se například objevila meditace Petra Chobota, která nás má ochránit před koronavirem. Během necelých 13 minut se podle komentářů některých uživatelů můžete zbavit kašle. „Předevčerom som pokašlavala..spravila som s vámi meditaciu. Kašol zmizol. Ďakujem,“ podělila se o zkušenosti z protikoronové meditace uživatelka Štefi. Člověk si přečte pár komentářů a nechápe, jestli se jedná o trolling nebo o pomatení sledujících. Karanténa nám rozhodně neprospívá. A co se ve videu vlastně děje? U stolu sedí spirituální muž, který říká věty jako: „Tato energie tě teď naplní božskou ochrannou silou. Stačí několik dechů a celé tvé tělo, vědomí i stěny těla se naplní mocnou a božkou ochrannou silou, která od tebe odrazí každý nepříznivý vliv. Každý nepříznivý virus a každý nepříznivý patogen.“ Na video se rozhodně podívejte a pak nám napište do komentářů, jak na vás zapůsobilo.

Podle videí jsme každopádně usoudili, že Petr Chobot byl mimo realitu už před krizí spojenou s koronavirem, avšak jsou mezi námi i jiní. Tím máme na mysli intuitivní lidovou léčitelku a průvodkyni spiritualitou Anael, která zveřejnila video, ve kterém se vyrazila do Prahy, aby zde natočilo video o koronaviru.

„Smutné je, že nás nutí nosit roušky (masky)..ale už tím se šíří úzkost a lidi budou víc a víc depresivní. Prosím vás roušky se nosí, kde je vir aktivní a skutečně nebezpečný a ne tam, kde nikdo není. A stejně se dostane tam, kde jsou nízké energie strachu a negativity. Prosím MODLETE SE SE MNOU ZA KONEC TÉHLE HLOUPÉ DEMAGOGIE A CORONAVIRUSU,“ napsala léčitelka Anael na svém Facebooku a k tomu přidala video, ve kterém nám sdělila, že nás ochrání Archanděl Michael.

Po zhlédnutí těchto a dalších podobných videí má člověk pocit, že někomu stačí jen „pouhý“ týden sezení doma u televize k tomu, aby se zbláznil. A když se takto chovají lidé, kteří promlouvají k tisícům sledujících, tak jak to má zvládnout obyčejný český člověk s návykem chodit 5 dnů v týdnu do práce a pak do hospody pořešit život s přáteli u piva? Zdá se, že následující týdny budou náročné, a proto by bylo dobré, abychom si našli doma nějakou životní náplň, kterou se dá smysluplně zabít čas. Každopádně se všichni shodneme na tom, že v podstatě všechno je lepší a účelnější než sdílet videa pochybných léčitelů.

Čtěte, pište, volejte a snažte se být s rodinou a přáteli v kontaktu. Navíc v dobách elektronických knih, Netflixu, porna a neomezeného internetu se lze zabavit poměrně snadno. A komu chybí práce, tak může šít roušky nebo sbírat v lesích odpadky - ale SÁM! Fantazií se meze nekladou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články