fb pixel Eminemova deska Kamikaze bourá rekordy a ničí trendy rappery – G.cz
Vyhledávání

Eminemova deska Kamikaze bourá rekordy a ničí trendy rappery

Nová deska Eminema s názvem Kamikaze překvapila všechny fanoušky hip hopu a během prvního týdne od vydání se s počtem 434 tisíc prodaných kusů umístila na prvním místě v žebříčku Billboard. Slim Shadymu se i na už desáté studiové desce podařilo pobouřit a urazit ohromné množství lidí.

Martin Miko
Martin Miko 18.9.2018, 10:30

Vydat desku bez jakéhokoliv náznaku ani upozornění si může dovolit málokdo. Poslední srpnový den patřil americkému rapperovi Eminemovi, který do světa vypustil desku Kamikaze, produkoval ji společně s Dr. Dre. Podle kritiků si rapper potřeboval napravit reputaci kvůli popové desce Revival, kde vytasil těžko zkousnutelný kalibr společnými písněmi s Beyoncé a Edem Sheeranem. Deska Kamikaze jeale úplně něco jiného. Eminem zvládl urazit mladé trendy rappery, trapový zvuk, Donalda Trumpa a nudná témata, kterými se současná hudba zaobírá, třeba antidepresiva.

Obal desky navíc připomíná debutovou desku Licensed to Ill od oldschoolových Beastie Boys, čehož si každý posluchač rapu všiml takřka okamžitě. Na desce je přes 150 urážek na na účet takřka všech rapperů ze všech koutů Ameriky. Dočkal se Drake, Lil Pump, Migos, Joe Budden, Die Antwoord, Tyler The Creator i MGK.

Odpověď přišla mnohem dřív než by Eminem čekal, a to ze strany rappera Machine Gun Kellyho. Ten vydal dokonce videoklip, ve kterém reaguje na jejich staré nevyřízené účty. Píseň s názvem Rap Devil je samozřejmě na YouTube. Eminem si nenechal nic líbit a 14. září vydal na účet MGK ráznou odpověď v písni Killshot. Ten za 4 dny nasbíral přes 70 milionů zhlédnutí.

Tohle by se u nás nikdy nestalo. Tady se rappeři obcházejí po domovech a zvoní na sebe.

A zde je 5 zásadních důvodů, proč svému dítě koupit nový iPhone.

Podobné články

Doporučujeme

Další články