fb pixel 5 zásadních důvodů, proč koupit dítěti nový iPhone za 43 490 korun – G.cz
Vyhledávání

5 zásadních důvodů, proč koupit dítěti nový iPhone za 43 490 korun

Nový iPhone je na trhu a jeho verze XS Max s pamětí 512 GB vás vyjde na neuvěřitelných 43 490 korun českých, což je suma, za kterou byste si mohli koupit zhruba 217 gramů marihuany, zažít zhruba 30 pohlavních styků v nevěstinci nebo vypít přes 3 000 lahvových piv, které byste posléze vrátili a získali 9 tisíc nazpět. Další variantou je koupit nový iPhone svému potomkovi, který ho na tisíc procent ocení a my víme proč.

Martin Miko
Martin Miko 14.9.2018, 11:28

1. Vaše dítě vás bude bezmezně milovat

Sice to něco stojí a příští rok nepojedete na rodinnou dovolenou, jenže na druhou stranu se vám od vašeho potomka dostane příliv bezmezné lásky a úcty, kterou vám nedá ani asiat, kterému zanecháte abnormálně vysoké dýško. Tato láska a vděčnost není věčná. Skončí jakmile na trh přijde nový iPhone. Lepší a dražší.

2. Vaše dítě se stane školní celebritou

Jakmile vytáhne ve třídě na základní škole svůj nový mobilní telefon, tak ohromí celou třídu a třeba ho i na týden přestanou ostatní spolužáci mlátit, v lepším v případě přestane na týden mlátit on je. Každopádně je to mnohem lepší investice než dítěti koupit třeba rovnátka. Na ty ať si vydělá sám na brigádě.

3. Stoupne i vaše společenská prestiž

Všichni vás najednou začnou zdravit a na třídních schůzkách budete působit jako pan továrník. Né každý si totiž může dovolit koupit dítě mobil za skoro 44 tisíc. Na druhou stranu počítejte s tím, že se vás paní učitelka zeptá, jestli nechcete přispět na zateplení školy na rekonstrukci školní tělocvičny. Investovat peníze do dítěte se nemusí vždy vyplácet.

4. Konečně vás vaše dítě naučí pracovat s Applem

Pravděpodobně pocházíte z generace, která si myslí, že celý internet je webová stránka Seznam.cz a váš „chytrý“ smartphone vám doporučil prodavač v Datartu v akční nabídce za 2 999,- s holícím strojkem zdarma. Nyní se vám však otevírá nová brána vědění. Ještě než jste vašemu desetiletému synovi koupili nový iPhone, tak o něm vědělo mnohem víc než prodavač z Alzy a tyto znalosti vám může předat.

5. Máte na dítě výraznou páku

Postupem času vaše dítě telefon buď zničí, ztratí nebo si k němu vybuduje silnější vztah než k vám. V posledním případě to je pro vás obrovská výhoda. Stačí, když dítě nebude chtít dělat to, co po něm vyžadujete, tak mu můžete pohrozit větou: „Jestli to neuděláš, tak ti vemu tvůj novej iPhone a vrátím ti ho za měsíc.“ Tahle věta zaručeně funguje na všechny děti.

A zde si za Airbnb brzy připlatíme kvůli zavedení několika poplatků.

Podobné články

Doporučujeme

Další články