fb pixel Dvojka Postradatelných je akčnější brácha jedničky: Víte, proč se ve filmu nesměl objevit Steven Seagal? – G.cz
Vyhledávání

Dvojka Postradatelných je akčnější brácha jedničky: Víte, proč se ve filmu nesměl objevit Steven Seagal?

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Postradatelní jsou zpátky! Dnes večer si můžete v televizi pustit druhý díl a bude to ještě spanilejší jízda než jednička. Režisér Simon West si stanovil úkol sehnat co nejvíce hvězd akčních filmů a narvat je do jednoho snímku. Chybí snad jenom Steven Seagal a my vám na následujících řádcích prozradíme proč.

Václav Roman
Václav Roman 8.2.2019, 15:19

Ještě větší akce, než jsme doufali

Koho jednička Expendables třeba až tolik nenadchla, ať dá klidně pokračování z roku 2012 šanci. V ledasčem je totiž lepší. Režisér Simon West vsadil na to, že čím více akčních herců, tím více zábavy a dobře udělal.

Původní starou dobrou partu Postradatelných rozšíří o další členy, v týmu se dokonce objeví první žena. V akční podívané mimo jinými zazáří hvězdy jako Sylvestr Stallone, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Chuck Norris… a takhle bychom mohli ještě pěknou chvíli pokračovat.

Spíše proto zmíníme, koho z akčních megahvězd ve filmu budete hledat marně. Zapláčou fanoušci Stevena Seagala, který se do bandy Postradatelných nedostal údajně na přání Jean-Clauda Van Damma. Herci spolu mají dlouhodobé spory a nechtějí zkrátka dělat bábovičky na jednom pískovišti.

Natáčení filmu provázela i další neštěstí. Tentokrát už opravdová. Při natáčení výbuchu nafukovacího člunu, zemřel kaskadér, další pak utrpěl zranění.

Více zajímavostí najdete v následující galerii:

A zde se můžete podívat, jak Václav Vorlíček předbíhal dobu: Saxana předpověděla Harryho Pottera.

Podobné články

Doporučujeme

Další články