fb pixel Důstojný náhradník Účtenkovky: Očkovaní Češi by mohli soutěžit v loterii Covidovka – G.cz
Vyhledávání

Důstojný náhradník Účtenkovky: Očkovaní Češi by mohli soutěžit v loterii Covidovka

Zdroj: sazka.cz

Jak naočkovat celé Česko proti covidu? Jedním z rozumných a vlastně i logických řešení by bylo takové, že by každý naočkovaný Čech obdržel po aplikaci druhé dávky vakcíny los, se kterým by mohl v rámci velkého losování vyhrát hodnotné ceny. Losování by se mohlo spustit po proočkování většiny obyvatel naší země, tedy zhruba někdy okolo roku 2030. ...and I think that`s beautiful.

Martin Miko
Martin Miko 13.1.2021, 19:33

Naši zemi může zachránit loterie

Vzhledem k tomu, že naše vláda v minulých letech investovala do Účtenkovky přes 200 milionů korun, mohla by využít některé její principy i v rámci jiného projektu. Tím by byla Covidovka, tedy nová hra, které by se mohl zúčastnit každý člověk, jenž by se nechal očkovat proti koronaviru Covid-19. Po aplikaci druhé dávky očkování by zkrátka lidé dostali los s kódem, který by byl zařazen do systému, a po proočkování většiny obyvatel naší země by bylo spuštěno obrovské losování o hodnotné ceny. Nebylo by to mnohem lepší než utrácet za inzerci a vyrábět nelogické spoty, v nichž dabéři recitují 100 let staré básně proletářských umělců?

Ceny by samozřejmě musely být takové, aby o ně Češi vůbec stáli. Hlavní výhrou by byla obrovská a hlavně neprodejná vila postavená v architektonickém stylu podnikatelského baroka 90. let. Na druhém místě by bylo vozidlo značky BMW v tuningové úpravě, za které by se nestyděl ani Paul Walker ve filmu Rychle a zběsile. Další ceny by byly symbolické, nicméně lákavé. Uvítali bychom například možnost jít do důchodu o 5 let dříve, doživotní zásoby piva v PET lahvích nebo třeba nákup v Kauflandu v hodnotě 100 tisíc korun. Pak bychom do loterie mohli dát nějaké ty basy piv, pečená selata nebo například privátní koncert Evy a Vaška. Naše fantazie je nekonečná a rádi vládě poradíme.

Díky těmto lákavým cenám by se chtěli očkovat naprosto všichni a lidé by následně vyignorovali všechny dezinformační zprávy, které šíří proruské weby a intelektuálně slabí lidé přes sociální sítě. Každý by totiž chtěl získat doživotní zásobu piva, protože jediná věc, která se v těchto dobách dá dělat, je popíjet.

Národní loterie Covidovka by nás mohla posunout možná i před Izrael, tedy pokud vláda sežene dostatek vakcín a jehel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články