fb pixel Kolážista Vain: Žaloba mi ještě nepřišla, ale příznivci japonského Moraváka mi píšou, ať chcípnu – G.cz
Vyhledávání

Kolážista Vain: Žaloba mi ještě nepřišla, ale příznivci japonského Moraváka mi píšou, ať chcípnu

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

I když pravděpodobně nevíte, jak Vain vypadá, tak jste na milion procent spatřili někde na internetu jeho vtipy. Díky svému provokativnímu humoru se stal jedním z nejpopulárnějších internetových vtipálků, které tahle země nabízí. A vzhledem k tomu, že pracuje pro nás a dlouho o něm nebylo slyšet, rozhodli jsme se, že ho tak trochu vyzpovídáme. Tak jdeme na to!

Martin Miko
Martin Miko 12.1.2021, 13:16

Rozhovor s Vainem

Moc často se nestává, že bychom dělali rozhovory se svými kolegy z redakce. Nicméně situace je vážná a vzhledem k tomu, že jsme se s Vainem dlouho neviděli, tak nás nenapadlo nic lepšího, než zpunktovat tohle. Když to dobře dopadne, tak možná přijde na řadu i někdo další. Ale teď už k tomu rozhovoru...

Čau, dlouho jsme se neviděli. Co je u Tebe za poslední dobu novýho?
Čau, vzhledem k předchozím letem korony se toho u mě moc novýho nedělo a začal jsem mít pocit, že jsem užitečný asi jako náš pan prezident a Protiepidemický systém ČR dohromady. Rozhodl jsem se jednat a požádal jsem po dvanácti letech přítelkyni o ruku. Zároveň jsme si koupili pozemek, kde postavím atomový kryt a budu čekat, jak se situace vyvine.

Jak to vypadá s Tvejma kolážema? Koukal jsem, že Tvůj instagram roste jak houby po dešti a občas Tě sdílej i politici typu Feri a další.

Jo, máš pravdu. Třeba zrovna Dominikovi vděčím asi za polovinu sledujících. Dokonce se mi jednou povedlo vetřít se i na instagram Leoše Mareše a to byla taky slušná smršť.

Pořád si Tě lidi pletou s TMBK?

Jo, to pořád trvá. Zrovna nedávno mě v podcastu U Kulatého stolu označili za TMBK, a dokonce i Andrej Babiš si mě v rozhovoru pro rádio spletl s Tomášem, což je možná zrovna v tomhle případě dobře.


Už Ti někdy někdo vyhrožoval žalobou? Musíš do zpráv dostávat hrozný hejty.

Žalobou ještě ne, ale občas mi nějaký příznivec našeho japonského Moraváka vyhrožuje vším možným. Třeba ať chcípnu a tak podobně. Nic hroznýho.

Kdo podle Tebe může za covid-19?

Volal jsem si s Ilonou Csákovou a říkala, že za to může Bill Gates. Já si ale spíš myslím, že za to může Kalousek.


Kdybys byl Miloš Zeman, co bys vzkázal světu?

Jediná pozitivní věc na koronaviru je, že působiště pražské kavárny dostaly konečně tvrdý zásah.


Kdo si myslíš, že bude příštím prezidentem?

Myslím si, že si to rozdá Andrej Babiš a Dominikem Haškem a možná ještě překvapí tajný žolík Jaromír Soukup Jaromíra Soukupa.

Řekni nám na závěr něco smysluplnýho, ať tenhle rozhovor není plný jen prázdných frází.
Buďte zdraví a sledujte Géčko.

Podobné články

Doporučujeme

Další články