fb pixel Duben – v krizi furt budem: Velká galerie humoru vám zvedne náladu víc než účet za plyn – G.cz
Vyhledávání

Duben – v krizi furt budem: Velká galerie humoru vám zvedne náladu víc než účet za plyn

+ DALŠÍCH 21 FOTEK + DALŠÍCH 22 FOTEK

Duben byl celkem náročný měsíc. Putin pořád válčí, Babiš furt fňuká a my platíme za všechno čím dál víc peněz. Naštěstí je tu humor, který neztrácíme v blahobytu, ani v nouzi. Takže si nedělejte starosti, protože vše zlé se jednou obrátí v dobro. Sice to může pár let trvat, ale my to nějak přežijeme. Zvládli jsme už mnohem horší věci.

Martin Miko
Martin Miko 28.4.2022, 11:51

Vainův dubnový humor

Duben je za námi a my se nemůžeme dočkat teplých dnů, které nás v následujících měsících čekají. Co se týče témat, tak v posledních týdnech je to poněkud monotónní. Všude se řeší jenom válka na Ukrajině, Ukrajinci v Česku, zdražování potravin a spekulace o Putinově zdraví. Do toho všeho slyšíme všude pokřikovat Andreje Babiše, že vláda pro české lidi nic nedělá, zatímco pro Ukrajince dělá první poslední. Do toho všeho si prezident Zeman rozdává milosti svým kamarádům, zatímco Míla Rozner od soudu odchází s podmínkou za své „chytré“ řeči o pseudokoncentrácích.

Nebyl to lehký měsíc, ale humoru z toho vzniklo naštěstí dostatek. Užijte si následující galerii od našeho dvorního vtipálka Vaina.

Užijte si květen a šetřete peníze na plyn, protože to vypadá, že následující zima bude hodně studená.

Podobné články

Doporučujeme

Další články