fb pixel Smějeme se s Putinem: Velká galerie bezcenného humoru, která nestojí ani za rubl – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se s Putinem: Velká galerie bezcenného humoru, která nestojí ani za rubl

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Časy jsou těžké. Rubl klesá, ceny pohonných hmot rostou a my máme strach z nejistých zítřků. Tuto situaci samozřejmě nijak neovlivníme, protože vše stojí jen na jednom jediném člověku na této planetě. Na mysli máme samozřejmě ruského diktátora Vladimira Putina, který se rozhodl, že si přivlastní Ukrajinu. Zároveň však celému světu hrozí použitím jaderných zbraní. Rok 2022 vážně nemohl začít lépe.

Martin Miko
Martin Miko 4.3.2022, 14:09

S Putinem legrace není, s námi ano

Sotva skončila covidová pandemie a my jsme se těšili z lepších zítřků a konečně normálního roku, tak Putin vyrazil do světa směrem na Ukrajinu. Svět se tak ze dne na den přepnul z covidu na válku, takže se okamžitě zapomnělo na roušky, karantény a přišlo nové velké téma pro světová a česká média. Zároveň lidé zapomněli i na další témata, jako je například trestní stíhání Andreje Babiše, kterého Poslanecká sněmovna ČR ochotně odevzdala.

Česko řeší Putina a ruskou armádu na území Ukrajiny. Z ukrajinského prezidenta Volodomyra Zelenského se stal národní hrdina a globální celebrita s dosahem, za který by se nestyděl ani Kanye West. Nicméně celá Ukrajina je čím dál více devastována ruskými nálety, ovšem ani to ji nepřinutilo vzdát se. Po více než týdnu, kdy sledujeme neuvěřitelné záběry ze země bývalého Sovětského svazu, nechápeme, jak je možné, že tento nápor Ukrajina ustála.

A to bychom to nebyli my Češi, abychom si i z nejvážnější a nejsmutnější situace neudělali legraci. V následující galerii naleznete sběrák Vainových koláží na téma Putin, rubl nebo Zeman, který ze dne na den otočil kabát.

Český humor nás v těchto těžkých chvílích drží nad vodou. Važme si ho. :)

Podobné články

Doporučujeme

Další články