fb pixel Druhá série Tiger Kinga je v podstatě za rohem, můžeme ji čekat v březnu nebo dubnu – G.cz
Vyhledávání

Druhá série Tiger Kinga je v podstatě za rohem, můžeme ji čekat v březnu nebo dubnu

Zdroj: Netflix

Na aplikaci Cameo, přes kterou mohou za poplatek celebrity přát nám smrtelníkům všechno nejlepší, prokeclo několik účinkujících dokumentárního hitu Tiger King, že druhou sérii můžeme očekávat v březnu nebo dubnu. Teď ještě ten lockdown.

Jan Studnička
Jan Studnička 25.2.2021, 16:16

Tiger King

Asi jste si všimli, že vzhledem k naprosto katastrofické epidemické situaci v zemi uvažuje vláda o tvrdém lockdownu. Zdá se poněkud vyšinuté, že o tom jenom uvažuje. Ostatně jsme nejhorší na světě a lockdown je teď jediná věc, která může zachránit životy. Nicméně, pokud k lockdownu dojde, bude o něco příjemnější, než se prvně předpokládalo.

Tu první tvrdou karanténu nám totiž všem zpříjemnila dokumentární série Tiger King o soukromých tygřích ZOO, jež byla… no, řekněme si to na rovinu, šílená. Tak šílená, že když reálná osoba přijede někam autem a má kostlivce na sedadle spolujezdce, ani u toho nepozvednete obočí.

A Tiger King se pravděpodobně vrátí. Už někdy v březnu nebo únoru. Od loňského srpna totiž víme, že Netflix ulovil práva k druhé sérii a v posledních dnech se na netu objevují Cameo videa od účinkujících jako John Reinke nebo James Garretson. Oba tak trochu spiklenecky prohlašují, že se máme už brzy nač těšit.

Joe Exotic Legacy

Smutnou zprávou je, že se Carol Baskin nejspíš do dokumentu nevrátí, protože se údajně cítila zrazena natáčecím štábem. Celkem pochopitelně. To ale nejspíš nic nemění na tom, že i druhá série téhle bizarnosti bude mimořádným úspěchem. I přes pochyby o etičnosti celého projektu.

A není to mimochodem jediný content, který se chystá a který má něco s tygřím příběhem společného. NBC například pracuje na adaptaci podcastu Over my dead body do minisérie. A Nicolas Cage(!) se objeví v seriálu, na němž dělá Amazon.

Už aby byl lockdown tady.

Podobné články

Doporučujeme

Další články