Dostihy a sázky Jaromíra Soukupa: Vsaďte si na 11 politických funkcí nejaktivnějšího českého moderátora

Obrázek uživatele Martin Miko
05.02.2019, 14:59

Díky sázkové kanceláři Fortuna máte jedinečnou možnost si vsadit na to, jak Jaromír Soukup dopadne v české i evropské politice. Na Soukupa jsou totiž vypsány kurzy téměř do všech voleb a je jenom na vás kolik a na co si vsadíte. Stane se moderující majitel TV Barrandov v roce 2023 prezidentem ČR? Když vsadíte tisíc korun, vyhrát můžete rovných 30 tisíc.

Vsaďte si na Soukupa!

Mít na svých bedrech neuvěřitelných 11 pořadů s politickou a společenskou tématikou se nakonec Jaromíru Soukupovi vyplatilo. Nejen, že si vytvořil poměrně slušné všeobecné povědomí o své osobě v rámci celé republiky, ale zároveň se objevoval na televizní obrazovce v podstatě každý den. Tím oslovoval stovky tisíc diváků, které sledovaly jeho diskuze s politiky nebo poukazování na kauzy okolo známých českých podnikatelů a jiných "velkých hráčů".

Po založení hnutí List Jaromíra Soukupa a oznámení konce moderátorské kariéry se sázková kancelář Fortuna rozhodla, že vypíše sázky na úspěšnost známého moderátora v rámci politiky. Soukupa přejmenovali na Soukupmana a sázkařům umožnili vsadit si na 11 různých politických funkcí, které by mohl ovládnout. Počet funkcí samozřejmě odpovídá počtu moderovaných pořadů na TV Barrandov.

Vsadit si tak můžete například na to, jestli hnutí List Jaromíra Soukupa vyhraje v Česku volby do Evropského parlamentu, jestli se Soukup stane senátorem, krajským zastupitelem, krajským hejtmanem, poslancem, předsedou vlády ČR, primátorem nebo dokonce prezidentem. Největší pravděpodobností podle vypsaných sázek je, že se Soukup stane senátorem. Zde je vypsán kurz 10:1. Naproti tomu kurz 30:1 je vypsán na to, že se stane příštím prezidentem ČR.

My se vsadíme, že se právě teď rozhodujete na co si vsadit. Kdo neví, může si projet galerii nejzábavnějších hlášek z posledního dílu seriálu Most!.


Komentáře

Doporučeno pro vás