fb pixel Dobrá zpráva pro všechny ošklivé lidi: Nikdo vám nebude nevěrný – G.cz
Vyhledávání

Dobrá zpráva pro všechny ošklivé lidi: Nikdo vám nebude nevěrný

Oškliví lidé to mají v životě snadné, když si konečně někoho najdou, většinou žijí šťastně až do smrti.
Zdroj: uglypeople.com

Američtí vědci v rámci své výzkumné činnosti přišli s mnoha objevy, které zásadně ovlivnily dějiny lidstva a pomohly formovat svět, jaký ho dnes známe. Kromě toho nicméně existuje mnoho vědeckých studií, které jsou spíše úsměvné a nabízí se otázka, proč se jimi vlastně zabývat. Jeden z posledních výzkumů vědeckého týmu z Harvardu měl nejspíš posloužit ošklivým a nezajímavým lidem ke zvýšení sebevědomí, podle vědců jim totiž mnohem méně hrozí nevěra ve vztahu. Pokud teda nějaký vztah mají.

Jan Palička
Jan Palička 17.1.2018, 07:00

Pokud se trápíte s tím, že jste oškliví a nikdo vás nechce, mají pro vás američtí vědci z Harvardu víceméně dobré zprávy. Své vzhledové nedostatky totiž můžete v případě, že se vám podaří mít nějaký vztah, chytře využít ve vlastní prospěch.

Studie, která se řadí k těm vtipnějším výsledkům vědecké činnosti, odhalila, že atraktivní a známí lidé jsou mnohem náchylnější k nevěře. Hollywoodské celebrity se berou a rozvádějí jako na běžícím páse, zatímco běžný člověk kdesi z venkovského zapadákova se spokojeně v devatenácti ožení se spolužačkou ze střední školy, se kterou prožije zbytek svého neutěšeného života.

Na pochopení tohoto zásadního sdělení nemusí být člověk ani vědec z Harvardu, lidé, kteří jsou kvůli svému vzhledu žádoucí mají pochopitelně k promiskuitě a nevěře mnohem blíže už jen díky tomu, že k obojímu mají nesčetněkrát více příležitostí. Průměrný počet sexuálních partnerů respektive partnerek pro běžného člena populace nemusí některým obzvláště náruživým krasavcům a krasavicím stačit na týden.

Když někdo není krásou obdařen, obvykle vezme za vděk prvním, kdo se nad ním smiluje a vyspí se s ním a toho pak z praktických důvodů nemá příliš chuť opouštět, nehledě na to, že mu nemá ani s kým být nevěrný. Zatímco všichni ti nádherní lidé musí celý život po nezávazném sexu čelit mrzení z rozpadu vztahu, průměrných lidí se to téměř netýká.

Shrňme si tedy výhody toho, že se svým obličejem a tělem díru do světa neuděláte. V prvé řadě máte šanci žít spokojený rodinný život a v řadě druhé se můžete vysmívat všem těm slavným králům a královnám krásy, že jim zase někdo dal kopačky, k čemuž máte příležitost prakticky denně. Máloco tolik zahřeje u srdce jako cizí neštěstí. Když má soused kozu, nikdo netouží po tom, aby měl taky kozu, stačí, aby ta sousedova pošla.

Proč je pro dívku výhodné být ošklivá, se dozvíte tady.

Podobné články

Doporučujeme

Další články