Dívka překvapila svou přítelkyni tím nejlepším způsobem - zachránila jí život – G.cz
Vyhledávání

Dívka překvapila svou přítelkyni tím nejlepším způsobem - zachránila jí život

Někdy trvá celá léta, než člověk najde svou "ideální", milovanou polovinu. Alaně Duran a její přítelkyni Lori Interlicchio se to povedlo, ovšem jejich shledání skutečně doslova zachránilo té druhé život.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 1.12.2015, 09:50

Máte shodu! Jsou to zhruba dva měsíce, kdy se Lori a Alana seznámily přes aplikaci Tinder a z jejich randění se stal vážný vztah. Lori Interlicchio zhruba před týdnem umístila na svůj Youtube kanál video s Alanou, kterou se rozhodla překvapit velkou krabicí milých dárečků a nezbytností, co každému roztáhnou po tváři úsměv. Co ale Alana až do konce prozkoumávání obsahu krabice nečekala, bylo poslední překvapení od Lori, které jí mělo doslova zachránit holý život.

Alana má totiž už od dětství závažné zdravotní problémy a nutně potřebuje transplantaci ledviny. Bohužel ale nemohla až doposud najít shodného dárce. Tedy až do chvíle než potkala Lori. Ta si poté, co se dozvěděla o Alanině problému, zjistila, zda-li by nemohla být jejím dárcem. A testy vyšly pozitivně.

Když se tedy Alana dostává krabicí přes všechny drobné dárečky, které jí Lori přichystala, dole na ni čeká plakát, na kterém její přítelkyně vtipně zavzpomínala na jejich první setkání - a oznámila jí, že bude jejím dárcem ledviny. Alana nevydržela dojetí. A kdo by na jejím místě nereagoval stejně.

"Je to úžasné, co pro mě udělala," řekla poté, co video na internetu upoutalo pozornost tisíce lidí. "Mám spoustu přátel, kteří se ptají, jestli by mi mohli nějak pomoci, ale nikdo z nich se ještě nenechal jít testovat. A ona to pro mě udělala. Navíc i po tak krátké době, co se známe. Vypovídá to o tom, jak úžasným člověkem doopravdy je."

"Ledvinu bych jí dala, i kdybychom spolu nechodily," přidala se Lori, když je zpovídal server DailyMail. "A rozhodně ji nebudu chtít zpátky, kdybychom se rozešly. Kérky jsou sice hezké, ale líbí se mi víc mít shodné jizvy."

Kdo teď není hluboce dojat tímhle nesobeckým gestem, ten musí být doslova tuhý jako poleno.

A pokud chcete vidět tetování, která skrývají bolavé tajemství, klikněte sem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články