fb pixel Devětkrát jak poznáte, že je to ta pravá – G.cz
Vyhledávání

Devětkrát jak poznáte, že je to ta pravá

Jak muž pozná, že jeho partnerka je ta pravá? Potřebuje to vůbec poznat? Není ve skutečnosti pojem „ta pravá“ jenom mýtus odvozený z romantických a naivních představ žen o „tom pravém“?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 7.10.2015, 07:50

Ve skutečnosti „těch pravých“ pro každého muže běhá po světě spoustu a základem je minimálně klofnout jednu z nich, neboť mít všechny, to bohužel nelze.

1. Uvaří vám

Jednou z indicií toho, že jste si vybrali správně, je ta, že vám vaše partnerka uvaří. Další indicie je taková, že to, co uvaří, se dá opravdu jíst a je to i dobré. Jestliže máte pravidelný přísun dobrého jídla, aniž byste museli sami vařit, jste na správné cestě. Pokud po vás navíc nechce, abyste myli nádobí, tak to začíná zavánět životní výhrou.

2. Dá vám, kdykoliv si řeknete

Pokud nejste impotent, tak frigidní mátoha, co se vymlouvá na neustálé bolení hlavy, vám nic neřekne. Jestliže máte partnerku, která vám poskytne rozkoš, kdykoliv si o ni požádáte, můžete si blahopřát. No a pokud vám dá, i když si neřeknete, tak máte doma poklad.

3. Je přitažlivá

Samozřejmě, že si můžete nalhávat něco ve smyslu, že vám na vzhledu nezáleží a že u žen upřednostňujete tu vnitřní krásu, ale když jde do tuhého a v posteli v krajkovém prádélku na vás vybafne vrásčitá, olezlá ježibaba s knírkem a chlupatýma nohama, je třeba si přiznat, že tady do tuhého ve skutečnosti nejde a tuhé to nebude ani náhodou.

4. Když ji zbouchnete

Ačkoliv to nikdy být ta pravá neměla, podařilo se vám ji oplodnit, takže máte smůlu a nyní to už ta pravá je.

5. V hospodě dá klidně i sedm piv

Nebojí se s vámi pořádně zakalit a v hospodě ostudu rozhodně neudělá. Když s ní jdete na večeři, tak si nedá jeden list ledového salátu s pramenitou vodou, ale steak s pivem.

6. Nekafrá vám do života

Každý muž potřebuje svůj život, své koníčky, své kamarády a svou chvilku pro sebe. Pokud vám vaše partnerka toleruje to, že přitáhnete každý druhý den v sedm ráno úplně na plech z tahu s kamarády anebo, že prvního každý měsíc sbalíte batoh a na tři týdny někam zmizíte, je to ta pravá.

7. Bez keců vám vypere

A to včetně trenek, na kterých se občas objeví pověstný hnědý proužek. Nic proti tomu nenamítá a s písní na rtech na valše u potoka (pokud jste jí ještě nekoupili pračku) s úsměvem plní svou životní roli vaší milující partnerky.

8. Má ráda vaše rodiče

Ačkoliv jsou vaši jeden velký vopruz, kdy vaše matka vám desetkrát za den volá, jestli jste teple oblečeni a otec vás pořád nabádá, abyste se srovnali, tak vaše partnerka s nimi kupodivu vychází. Pozor však, aby s nimi nevycházela až příliš. Pokud navrhne, že by bylo super, kdyby se k vám vaši nastěhovali, utečte.

9. Směje se vašim vtipům

Máte pocit, že jste děsně vtipní, ale nikdy se nikdo vašim vtípkům nezasmál? Pak jste potkali ji a ta se s vámi směje neustále? Pokud to není smích z lítosti a není s vámi jenom proto, že prohrála sázku, tak se jí držte jako klíště. Ta je stvořena přímo pro vás.

Anebo se na hledání té pravé vykašlete a rovnou klofněte jednu z těchto nejbohatších žen světa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články