fb pixel Dětská nahota na Facebooku: Genitálie vašich dětí ve feedu chtějí jen pedofilové – G.cz
Vyhledávání

Dětská nahota na Facebooku: Genitálie vašich dětí ve feedu chtějí jen pedofilové

Nad nerozumem dnešních rodičů zůstává rozum stát. Je hezké, že dokázali zplodit děti, ale proč musí za trest všem svým facebookovým přátelům a sledujícím pravidelně ukazovat jejich genitálie, a to například při močení nebo koupání? Ti stejní lidé by pak v internetových diskuzích kastrovali a popravovali pedofily, jenže si pravděpodobně ani neuvědomují, že jim sami dobrovolně poskytují pornografický materiál k ukojení jejich potřeb.

Martin Miko
Martin Miko 6.2.2019, 15:32

Jak se pedofil dostane k pornu? Díky sdílným rodičům

Dlouhodobý nešvar rodičů, kteří sdílejí nahé děti na veřejně přístupných profilech, má dokonce i odborný termín. Říká se tomu sharenting a v překladu to znamená něco jako nadměrné sdílení citlivých informací o svých dětech na internetu. Touto problematikou se v současné době zabírá projekt E-bezpečí, který na svých webových stránkách představil odbornou brožuru, která se zaobírá touto problematikou.

Kromě toho, že otevřené profily nezodpovědných rodičů lákají davy pedofilů, jsou zde i jiné problémy, o kterých se nemluví. Podle brožury E-bezpečí je problémem i využívání dětí jakožto komerčního nástroje, který slavným lidem zvyšuje počet sledujících a slouží k monetizaci skrz obchodní partnery. V tom tak velký problém nevidíme, když se jedná o propagaci výrobku a navíc odměnu za to dostanou i samotné děti.

Skutečným problémem je zveřejňování fotografií dětí, na kterých jsou zachycovány v nepříjemných situacích. Nikdo nechce vidět sám sebe na Facebooku při koupání, přebalování, vykonávání lidské potřeby nebo jen tak bez oblečení pobíhat po bytě. Děti nezůstanou dětmi navždy a člověk nikdy neví, kdy tyto fotografie může proti vám někdo použít. Není to vtipné ani roztomilé a to vám řekne 99,9 % vašich přátel na Facebooku. Jestli si někteří rodiče myslí, že je to vtipné a roztomilé, ať se vyfotí nazí při vykonávání velké potřeby na toaletě a zveřejní to na sociálních sítích.

Není to jen o nahotě. E-bezpečí připomíná pár let starý případ, ve kterém vlastenecký otec učil svou malou dceru mlátit baseballovou pálkou do polštáře, o kterém tvrdil, že je to Rom. Nebo si vzpomeňte na rodinu, která se projížděla ve Fiatu Multipla a sborově zpívala xenofobní píseň Mešita od kapely Ortel. Děti nechápu význam slov a činů a pouze opakují to, co je učí jejich rodiče, což je v těchto případech velmi smutné.

Rada na závěr - Dříve než se rozhodnete veřejně nasdílet nahou fotografii vašeho dítěte na sociální sítě, doporučujeme to otestovat na sobě. Mnohem více "lajků" a sdílení určitě získáte, když se vyfotíte nazí při vykonávání velké potřeby.

A zde je 13 nadčasových citátů, které Jan Werich rozhodně nikdy neřekl.

Podobné články

Doporučujeme

Další články