10 kluků od muziky, kteří mají mnohem větší jiskru v oku než Richard Krajčo!

Aby holky pořád nehekaly, že se v Česku neurodilo...
    Protože mladé buchty fňukají po mladém Mišíkovi a staré buchty po stále ještě relativně mladém Davidu Kollerovi, je na čase si trochu rozšířit obzory. I když zrovna nemají zadek jako Lenny Kravitz, vlasy jako Jared Leto, úsměv jako Robbie Williams, ramena jako Jay Z, charisma jako Bruce Springsteen nebo hlas jako Tobi O'Kandi, jejich holky mají oprávněný důvod žárlit, kdykoli jim balí svačinu na turné. Tihle chlapci mají totiž něco, čemu se (mezi námi děvčaty) kulantně říká MRD V OKU. Můžete o tom diskutovat, můžete o tom vést spory a můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžete dělat.

1) Milan Cais

cajs Děláme to všechny, a která říká, že ne, tak lže a krade, nerozumí hudbě, nebo je na holky.  Zkrátka, kdykoliv se na koncertě Tatabojs mačkáme pod pódiem, hypnotizujeme bicí soupravu. Zajímá nás jediné. Jak to ten bubeník dělá, že u toho ještě zpívá?!  

2) Tuzex Christ

Tuzex V Sunshine tvrdil kapelu, tvrďák jeden. A teď tvrdí, že na něčem tvrdě maká... Tak už aby to bylo venku!  

3) Přemek Černík

přemek Čím déle hraje na basu, tím lépe píše... Dělá si rešerše a barví si vlasy. Poctivě.  

4) Josef Fojta

pepa Idol všech jihočeských dívek, léta páně 2000 až 2014. Toho času stále svobodný a bezdětný... In Memory(iam)!  

5) Vojta Libich

Vojta Když zrovna nevykřikuje v Burning Steps, tak vykřikuje, že to v Mostě smrdí a že má hlad.  

6) Richard Spilka

Richard Bubeník, no...  

7) Jonny Angel

jonny Když se rozdávalo charisma, předbíhal. A na ostatní se pak nedostalo...  

8) Jan Vytiska

horse Když se řekne umělec, tak Vytiska. Jeho jméno je spojené hlavně s výtvarným uměním, Valašskem a jeho dekadentními obrazy, ale pokud vám není cizí rock'n'roll a energický punk 70. let, pak byste možná měli zbystřit i u jeho hudebního projektu "Johnny the Horse".  

9) Jakub Zachoval

jakub za Hrál se mnou v kapele a nedávno si otevřel bar. Stačí vám to?!!  

10) Thomas Lichtag

thomas Éra Airfare je sice v čudu, ale jeho smysl pro humor i americká angličtina rozhodně mají něco do sebe. Takže, kde je ti konec, Tome?!   Poznámka redakce: Autorka článku ani s jedním z těchto muzikantů nespala a nikdo z nich ji finančně nepodporuje, tudíž výběr nebyl nijak nesportovně ovlivněn.    A aby to pánům nebylo líto, tady máte ještě 8 sexy českých holek od muziky, kterým byste z fleku dali.

Komentáře

Doporučeno pro vás