8 sexy českých holek od muziky, kterým byste z fleku dali! – G.cz
Vyhledávání

8 sexy českých holek od muziky, kterým byste z fleku dali!

Umělecky nadané, společensky zdatné, alkoholu nakloněné, excentrické a nedělají Zagorku. Na španělce hravě umáčknou minimálně 4 akordy a místo aerobiku cvičí pentatoniky. 

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 5.11.2014, 13:30

    I hudební ignoranti a fanoušci Kabátů musí poníženě uznat, že holky na podiu přitahují mužské pohledy a jitří jejich představy jako máloco. O přední příčky na stupnici od "chci ji" až k "musím ji mít, jinak mi prasknou koule" soupeří snad už jen s tělocvikářkou ze základky, starší sestrou spolužáka z gymplu a Simonou Krainovou z dob premiéry filmu Byl jednou jeden polda. Vězte, že i v české hudební bažině se čas od času urodí nějaký ten leknín, který by stál za hřích. Tohle je 8 holek, na jejichž koncerty byste rozhodně neměli chodit v upnutých džínech.  

1) Petra Victoria Priester

Snímek obrazovky 2014-11-05 v 12.28.48 Na co asi myslí? (Foto: Jan Vávra via bandzone.cz) V klubu vás tahle temná divoženka přivítá obvykle hned ve třech provedeních. Sesterské trio Tritonus Priest, ve kterém Viky zastává roli klavíristky, si ujíždí na psychotickém progresivním rocku a vy si stoprocentně ujedete na jejich kožených oblečcích a gotickém vzezření. Victoria však v současné době exceluje hlavně jako skladatelka. Autorsky se před nedávnem podepsala například pod filmovou hudbou k novému snímku režiséra Ivo Macharáčka- Intimity. Jak příznačné.    

2) Aneta Galisová

Prague_Conspiracy_promo_live3 Aneta za to umí pořádně vzít. (Foto: punk.cz) Když kapelu Prague Ska Conspiracy opustila zpěvačka Mariana, vypadalo to jako konec světa. Byl to ale jen konec jedné éry. Kromě zabřezlé gazely se "konspirace" zbavila i přívěsku ska, a spolu tvrdšími kytarami představila světu dlouhonohou Anetu, která s dírou na punčoše dělá díru do světa českého death-rocku.    

3) Eva Flídrová

Snímek obrazovky 2014-11-05 v 12.20.57 Evička bez trička. (Foto: Vojta 'Huggi' Florian) Evička je jasným důkazem toho, že ženská patří ke škopkům! Prsatá blondýna rozhodně nemá strach z přechodu, naopak by se dalo říct, že ty jí jdou moc dobře... Bubenice, která na sebe strhává stoprocentní pozornost i mezi dalšími třemi klisnami v uskupení Sour Bitch, má pro strach, rytmus i Rytmuse uděláno.    

4) Žofie Dařbujánová

mydy-rabycad-211 Žofie, noci upije. (Foto: klubnarampe.cz) Je zrzavá, mladá, a to stačí. Nutno však podotknout, že taky zatraceně dobře zpívá! O fanoušky tvrdé v rozkroku tudíž rozhodně nemá nouzi. Problém tkví snad jen v tom, že než si zapamatujete název její kapely Mydy Rabycad, zapomenete i to, jak se tancuje na electro-swing.    

5) Beego

5488894708_ae141cc58f Beegoo toho evidentě umí mnohem víc. (Foto: Vojta 'Huggi' Florian) Tahle holka je jasným důkazem toho, že jediný koncert vydá za týden adrenalinových sportů. Během uřvaných výstupů dokáže vyskočit dva metry do výšky, obmotat se mikrákem a udržet si blonďatou paruku i během stage divingu...    

6) Klára Vytisková

KLARA Klára momentálně dopracovala na miminku. (Foto: Facebook) Když se zbavila svého pojízného showroomu plného starožitností, přesedlala na kostymérku Lady Gaga. Její kouzlo však nespočívá ani v rozehraném divadle, epické šíři textových příběhů ani v přívětivé komunikaci s diváky. Má šmrnc, osobitý hlas a postavičku jako múza Standy Hložka. Vadou na kráse jí je snad jen manžel a novopečená dcerka. Jsme zvědaví, v jaké formě se vrátí po mateřské! Doporučujeme však důrazně – slintat, avšak nesahat!    

7) Terezie Kovalová

Snímek obrazovky 2014-11-05 v 12.07.47 Terezie je všude tam, kde se něco děje. (Foto: Facebook) Terezie osciluje napříč snad všemi pražskými hudebními tělesy. S violoncellem mezi nohama zvyšuje tep fanouškům Vladivojny La Chia, Republic of Two, přívržencům Borise Carloffova i pamětníkům na léto s Lucií, aby se od časného podzimu mohla v družném obětí s Adamem Vopičkou věnovat vlastnímu projektu Calm Season. Schválně, kdo z vás má v přátelích někoho, kdo by ji neměl v přátelích?    

8) Ema Brabcová

Snímek obrazovky 2014-11-05 v 12.03.37 Ema mele maso. Hlavně to mužské. (Foto: Facebook) Ema je múza. Jemná a křehká... Kdo do ní byl platonicky zamilovaný v dobách Khoiby, zůstane jí věrný na věky věků a přečká se sebezapřením i její druhé těhotenství a mateřskou, než se opět vrátí v celé své kráse jako frontwoman kapely LUNO.   O nadějných českých zpěvačkách se toho víc dozvíte ZDE.    
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články