fb pixel Děsivé! Muslimové terorizují Pražany pojídáním pistácií! – G.cz
Vyhledávání

Děsivé! Muslimové terorizují Pražany pojídáním pistácií!

Parlamentní listy dosáhly pomyslného novinářského dna. Česky se tomu říká „udělat z prdu kuličku“.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 2.7.2017, 13:05

Můj velmi negativní vztah k Parlamentním listům je všeobecně znám stejně jako to, že za jejich sdílení na Facebooku vyhazuju lidi z „přátel“. Teď to ale musím sám porušit, protože jejich nedávný článek je čirá patafyzika – vrchol pitomosti vydávaný za novinařinu. Dezinformačnímu proruskému webu sice jeho komentováním nechtěně udělám reklamu, ale tohle se prostě nedá jen tak přejít.

V hysterické atmosféře islamofobie zveřejnily Parlamentní listy burcující investigativní text o tom, že invaze mohamedánů do Česka už začala. Má to dokládat příhoda z pražských Vršovic, kde několik uctívačů proroka Mohameda (Mír s ním!) pravidelně zevluje a baští jakési cizácké oříšky. Tady je důkaz, že pistácie jsou islámskou ideologickou diverzí:

„Nepříjemný zážitek s Araby“ popsala Parlametním listům pisatelka Dominika: „Když jsem šla do Tesca u Edenu, stáli tam a řekla bych, že tam stojí pravidelně, a jedli pistácie. Stáli prostě u toho obchodu s ořechy, jedli pistácie a všechny ty skořápky házeli na zem. Nikdo z kolemjdoucích si jim nedovolil nic říct, protože jsme se báli. Bála jsem se já, ale určitě i další…

Hrůza! Drzost! Necháme si to líbit? Už se tím zabývá BIS a další protiteroristické složky? V cizí zemi bych si nikdy drze nedovolil tyranizovat domorodce pojídáním svých vlašáků, lískáčů ani jiných českých oříšků. Zásadně bych baštil jen tamní oříšky. Jejich země, jejich dobroty!

Mimochodem, na fotce Parlametních listů nejsou Vršovice, ale Nusle. Takže kde vlastně muslimáci těmi svými hnusnými pistáciemi nebohé Pražany terorizují? A nejsou to ve skutečnosti Nuslimáci?

A TADY si přečtěte srovnání Koránu a Bible, které se islamofobům nehodí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články