Děsivé! Evropa je ohrožena útoky násilnických věřících nejrůznějších církví!

Obrázek uživatele Ivan Brezina
11.05.2017, 10:03

Představte si, že začala náboženská válka. Přívrženci všech světových náboženství (včetně ateismu) se navzájem masakrují ve jménu všeho, co nás přesahuje. Co uctíváte vy? A už máte nachystány bomby, pistole a nože?

Následující události jsme si kompletně vymysleli – nikdy se to nestalo. A ani se to nestane, protože fanatičtí věřící žádných náboženství tyhle věci prostě nedělají. Páchají je jen a pouze islamisté. Pozor: nikoli běžní muslimové, ale islamisté. To je zásadní rozdíl, protože islám je náboženství jako každé jiné, zatímco islamismus je nenávistná ideologie.

Jak by to vypadalo v alternativní realitě, ve které by existovali i fanatičtí křesťanisté, hindunisté nebo třeba buddhaisté? Absurdita je dobrým nástrojem, umožňujím vidět svět v ostřejších konturách:

Katolický fanatik najel v Londýně do davu lidí. K činu se přihlásil Křesťanský stát.

Německo vykázalo sionistického rabína, vyzývajícího k zabíjení nevěřících.

Animista, který do Evropy pronikl maskován za uprchlíka, v Mnichově pobodal dva policisty.

Interpol zadržel skupinu buddhistů, chystajících bombový útok v bruselském metru.

„Něco vyššího je nad námi!“ křičel ozbrojený přívrženec tradičního českého náboženství něcismu, který vzal pět rukojmích u pařížské katedrály Sacré Coeur.

Maskovaní věřící rumunské pravoslavné církve postříleli redaktory francouzského humoristicého časopisu Charlie Hebdo. Motivem činu byly zveřejněné karikatury pravoslavných popů z kláštera v rumunském Satu Mare.

Frustrovaný taoista za pokřiku „Principy jing a jang jsou velké!“” v Belgii poranil sekerou 20 lidí.

Přívrženec šamanismu se odpálil v kostele koptských křesťanů v egyptské Káhiře. 82 lidí zahynulo, 163 jich bylo zraněno. Na místě se našly letáky, vyzývající k podvolení se přírodním silám.

Skupina hinduistů v Německu vytvořila občanské hlídky, které upozorňují na nevhodné oblečení, snaží se znemožňovat pití alkoholu a odradit návštěvníky diskotéky. Také veřejně pranýřují každého, kdo se převtělil nesprávně.

Na shromáždění evangelíků v rakouském Grazu vybuchla bomba, ukrytá v zaparkovaném autě. K činu se přihlášili rakouští katolíci. „Evangelíci jsou odpadlíky od pravé víry, což křesťanství trestá smrtí!“, uvedli.

Tajné služby varují před působením fanatických ateistů vysílaných do Evropy Českým státem.

A TADY si přečtěte, proč se islamisté chovají úplně stejně jako čeští husité.


Komentáře

Doporučeno pro vás