fb pixel Deset zásadních věcí, které se staly zatímco Tomáš Řepka trávil čas ve vězení – G.cz
Vyhledávání

Deset zásadních věcí, které se staly zatímco Tomáš Řepka trávil čas ve vězení

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Populární moderátorce Kateřině Kristelové je dnes krásných kulatých 40 let. Její přítel Tomáš Řepka se bohužel velkolepé oslavy nemůže zúčastnit, jelikož se od 27. května nachází ve vězení kvůli několika trestným činům. Oslava Kačky však není jediná zásadní událost, o kterou bývalý úspěšný fotbalista přišel.

Martin Miko
Martin Miko 21.11.2019, 17:34

Poslední půlrok byl poměrně hektický, o čemž nemůže mít bývalý fotbalista Tomáš Řepka ani páru, jelikož od konce května sedí v klídku a chládku. Ten klid a digitální detox mu samozřejmě tak trochu závidíme. Proto jsme se rozhodli sepsat některé zásadní události, o které Tomáš Řepka od konce května letošního roku přišel.

1. Vydání knihy o Ivanu Jonákovi z Discolandu

Ano, je to tak. Legendární král diskoték Ivan Jonák vydal na začátku listopadu posmrtně své paměti, které zahrnují například i vyprávění o jeho legendární diskotéce Sylvia.

2. 30 let výročí sametové revoluce

Tomáš Řepka rovněž přišel i možnost si svobodně zamanifestovat 17. listopadu na Národní třídě, kde si mohl zapálit svíčku a položit věnec.

3. Pohřeb Karla Gotta

Je nám to líto, ale Tomáš Řepka přišel i o několik týdnů trvající hysterii okolo pohřbu legendárního Karla Gotta. Ten nás navždy opustil 1. října 2019.

4. Veganský burger z Burger Kingu

Řepka přišel rovněž o uvedení veganského burgeru z amerického řetězce rychlého občerstvení Burger King. To se bohužel připravuje na stejných grilech jako maso, takže je to celé jaksi bez efektu.

5. Zvýšení daní na alkohol a cigarety

Na podzim jsme se rovněž dočkali schválení zdražení cigaret a alkoholu, což se projeví od roku 2020. To bude už Tomáš Řepka pravděpodobně na svobodě a bude moct kouřit cigarety zhruba o 12 korun dražší.

6. Propuštění Marka Dalíka

Ano, toho propustili zrovna dnes, když píšeme tento článek. Podle všeho trávil však Marek Dalík na rozdíl od Tomáše Řepky část svého trestu v luxusním penzionu, kde pracoval pod dohledem majitelky.

7. Šíleně trapné video Milionu chvilek pro demokracii

Tomášovi můžeme závidět to, že neměl šanci vidět bizarní video, které mělo sloužit jako pozvánka na demonstraci na Letnou. O to se postarala Bára Basiková, Milion chvilek pro demokracii, neznámý rapper a spousta celebrit.

8. Obviněni piráta Michálka z šikany

Místopředseda České pirátské strany Jakub Michálek byl v době, kdy Řepka trávil čas ve vězení, nařčen ze šikany svých podřízených. Vše se posléze vysvětlilo.

9. Návrat primátorky Krnáčové

Bývalá primátorka Krnáčová se pravděpodobně nemohla dále dívat na to, jak vede pirát Hřib Prahu, a proto se rozhodla vrátit se do politiky.

10. Celostátní sraz Dělnické mládeže v Praze

I takové věci se udály, zatímco byl Řepka ve vězení. Dělnická strana se totiž sešla v country hospodě, kde členy strany uctil svou návštěvou i předseda DSSS Tomáš Vandas.

A zde se dozvíte, jak se správně chová reportér časopisu The Guardian.

Podobné články

Doporučujeme

Další články