Desatero běžného českého sportovního fanouška – G.cz
Vyhledávání

Desatero běžného českého sportovního fanouška

Banda chlapů na bruslích se s hokejkami honí za pukem Rychlobruslení znamená Martina Sáblíková Proč se krasobruslaři oblékají tak teple? Lidé na lyžích s puškama + DALŠÍ 1 FOTKA

Před každým sportovním kláním českých reprezentantů začne bít fanouškovo srdce trochu rychleji a v žilách mu pomalu začíná kolovat čisté vlastenectví. Čím oblíbenější sport a čím je větší naděje na úspěch našeho reprezentanta, tím nadšenější běžný fanoušek je.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 15.2.2018, 08:37

Úspěchy i neúspěchy českých reprezentantů prožívají běžní fanoušci vesměs všichni stejně. Dodržují takzvané fanouškovské desatero. Pojďme se tedy nyní na to desatero podívat.

1. Pamatuj, že danému sportu rozumíš mnohem více než trenér i hráči (sportovci), kteří se daným sportem živí.

2. Pokud sportovci vítězí, raduj se a říkej, že jsi jim věřil. Pokud prohrávají, nadávej na přeplacené primadony, co dělají akorát ostudu.

3. Nezapomeň si před začátkem velikého turnaje umístit na auto české vlaječky. Pořiď si rovněž českou vlajku dvakrát jeden metr, sroluj ji do trubičky, pomaž lubrikantem a zaveď si ji do prdele.

4. V případě kolektivních sportů může za neúspěch trenér. Nezapomeň bezprostředně po porážce českých reprezentantů přispěchat se svojí verzí sestavy, která by jistě neprohrála.

5. Za neúspěch individuálních sportovců může to, že dotyčný sportovec hrál v nějaké reklamě. Co má co hrát v reklamě, když má trénovat?

6. Buď spíše pesimista a podceňuj naše reprezentanty. Nezapomeň však dodat, že v případě jejich výhry budeš mile překvapen.

7. Pokud nějaký sportovec projeví svůj názor na téma, které nesouvisí primárně s jeho sportem (například se vyjádří k politice), tento sportovec pro tebe skončil. Zklamal tě.

8. Pokud se sportovec neumístí na bedně, znamená to samozřejmě ostudu. Pokud není v top 20, je jasné, že tam vůbec neměl jezdit.

9. Jakýkoliv rozhodčí je horší než Hitler.

10. Zajímej se o to, jestli náhodou sportovci neplatí daně někde jinde než u nás. Pokud má sportovec trvalé bydliště v daňovém ráji, je to zmetek a vlastizrádce. Ty totiž nemáš peníze na to, abys mohl mít trvalé bydliště v daňovém ráji, takže ty daně platit musíš. Svět je nespravedlivý.

A tady se můžete podívat na desatero pražské kavárny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články