fb pixel Děkujeme, karanténo! Koronavirus zrušil koncerty Ortelu i Faltýnkovu výstavu – G.cz
Vyhledávání

Děkujeme, karanténo! Koronavirus zrušil koncerty Ortelu i Faltýnkovu výstavu

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Díky nadcházející karanténě se nezruší jen akce, na které jste se těšili, ale i ty, na které se netěšil nikdo normální. A divili byste se, kolik jich je. Bůh žehnej koronaviru a především naší vládě, díky které nemusíme zbytečně trpět.

Martin Miko
Martin Miko 11.3.2020, 10:28

Vše zlé je k něčemu dobré

Přišli jste o peníze? Okradla vás karanténa o práci? Jste živnostník, který přišel o byznys a nyní skončí na ulici? Za všechno může zákeřný koronavirus, který už zklátil 64 Čechů a asi milion Číňanů a Italů. Nicméně doufejme, že brzy to utrpení skončí a my budeme opět moci zajít na fotbal, gastrofestival nebo pořádný koncert do klubu. Jsou ale i akce, u nichž jsme rádi, že se jim díky karanténě vyhneme nebo je alespoň oddálíme...

Premiéra filmu 3Bobule

Díky vyhlášení karantény v Česku se stalo oddálení chystané premiéry české komedie 3Bobule realitou. V pořádku. Není totiž nic horšího než další česká komedie s Kryštofem Hádkem.

3 koncerty Ortelu

Díky nařízení vlády byly odloženy dokonce 3 koncerty kapely Ortel, a to konkrétně na Kladně, v Letovicích a v Jestřábí Lhotě. Nikdo sice neví, kde Jestřábí Lhota je, ale evidentě tam žijí fanoušci kontroverzní kapely. Tamní vesničané toto rozhodnutí určitě vládě neprominou a budou volit SPD.

Faltýnkova výstava v Bratislavě

Velký špatný zažije na jaře Bratislava. Slovenští kmotři totiž přijdou o naprosto jedinečnou a unikátní výstavu národního umělce Jaroslava Faltýnka z hnutí ANO. Za vše může proradný koronavirus. Jen doufejme, že to Faltýnek na podzim našim bratrům vynahradí.

Další prohra fotbalové Sparty

V neděli 15. března jsme mohli být svědky další prohry AC Sparta Praha na Letné, kde je má v plánu porazit FC Viktoria Plzeň. Bohužel se akce smí zúčastnit pouze 100 lidí, včetně hráčů, rozhodčích a organizačního týmu, takže můžeme zápas sledovat maximálně tak na O2 TV.

Zrušení konference o koronaviru

Zní to paradoxně, ale 10. března bylo oznámeno, že se ruší konference o koronaviru, která se měla uskutečnit 11. března v Grandior Hotelu Prague. Akce byla zrušena po dohodě s náměstkem ministra zdravotnictví Romanem Prymulou.

Divadlo na Jezerce

Nebýt facebookového statusu Jana Hrušínského, tak by nám bylo tohoto malého divadla i líto, jenže jeho výplod nás velmi překvapil. Mysleli jsme si, že je to jakýsi způsob trollingu, jenže pak se s tím objevil i v DVTV. Herec totiž prohlásil, že epidemie je cílenou snahou vlády a jejího předsedy vyvolat paniku a hlavně zlikvidovat Divadlo na Jezerce a další malé podniky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články