fb pixel Skladiště všech nemocí i vysavač dávek: Mnoho důvodů, proč zavřít Ústí nad Labem do obrovské kopule – G.cz
Vyhledávání

Skladiště všech nemocí i vysavač dávek: Mnoho důvodů, proč zavřít Ústí nad Labem do obrovské kopule

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Každý ví, že Ústí nad Labem je město plné neomezených možností, kde se dějí věci, které se zkrátka nikde v republice nedějí. Sice má jen zhruba 93 tisíc obyvatel, ale ti dokáží hýbat dějem v celé naší zemi, což se jen tak nevidí. V následujícím článku vás hravě přesvědčíme, proč si myslíme, že by toto krajské město mělo být zavřeno do obrovské kopule.

Martin Miko
Martin Miko 4.3.2020, 10:17

Ústí na Labem škodí Česku

Co takhle vytvořit z Ústí nad Labem samostatné autonomní území? Je nám jasné, že by ho žádná instituce nechtěla podporovat, ale kdybychom do něj nainstalovali dostatek skrytých kamer, mohla by z toho vzniknout největší reality show v historii naší země od dob Štik na TV Prima. Stačila by k tomu vlastně jen jedna věc, a tou je obrovská kopule z plexiskla, která by naši republiku ochránilo před tímto městem. Tuto kopuli známe například z knihy od Stephena Kinga nebo z filmu Simpsonovi. Máme k tomu samozřejmě hned několik zásadních důvodů, proč by to bylo nejlepší řešení pro naši zemi.

Víc případů spalniček než v celé republice

Zní to šíleně, ale v Ústí mělo před čtyřmi lety spalničky víc lidí než v celém Česku za rok. Na Ústecku byla dokonce vyhlášena epidemie a spalničky nakonec dostaly stovky lidí, a to díky muži z Indie, který je do města přivezl a následně rozšířil.

Ústí je království vší

Před dvěma lety se pro změnu v Ústí nad Labem objevily vši, které roznášely děti na škole v Krásném Březně, což byl v jisté době velký problém. Bohužel, někteří rodiče své zavšivené děti neřešily, a tak se situace mohla opakovat stále dokola. Stačí nebýt líný jako veš.

Dva z aktuálně nakažených koronavirem byli v Ústí

Toto je pravděpodobně nejaktuálnější důvod, proč zavřít Ústí nad Labem do obrovské kopule. Dva z nakažených koronavirem pochází z Ústí nad Labem. Je pravdou, že jeden z nich je Děčíňák, ale pobýval v nemocnici v Ústí nad Labem, A totéž platí i o třiapadesátileté ženě. Oba přivezli koronavirus z Itálie.

Všudypřítomná úplavice

A aby toho nebylo málo, tak v Ústí nad Labem roste počet nakažených úplavicí. Divíte se? My vlastně taky ne. Od konce února počet nakažených stále roste a nemoc se šíří primárně ve čtvrtích Předlice a Krásné Březno.

Skládka Ústeckého kraje

Ačkoliv město vynakládá ročně na úklid miliony korun, tak při procházce centrem Ústí nad Labem si přijdete, jako když procházíte obrovským popelníkem. Všude se válí nedopalky a ztvrdlé žvýkačky. Město prý za čištění chodníků a silnic vynaloží ročně desítky milionů korun, ale zdá se, že to nemá smysl.

Půlka města je na dávkách

Ústí nad Labem nám není přínosem ani v oblasti zaměstnanosti a nejvíce ze všech měst v zemi zatěžuje náš sociální systém. V roce 2018 se totiž ukázalo, že půlka obyvatel Ústí nad Labem pobírá alespoň nějakou dávku, což vzbudilo na sociálních sítích obrovskou vlnu „překvapení“.

Možná by bylo dobré darovat Ústí Německu jako kompenzaci na vyhnání Němců ze země po válce. Možná by se jim podařilo toto místo pozvednout. V Ústí stejně nejsou skoro žádné kulturní památky, takže nemá cenu tam jezdit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články