fb pixel Dávka humoru před volbami: Velká galerie koláží, která vás dostane k urnám – G.cz
Vyhledávání

Dávka humoru před volbami: Velká galerie koláží, která vás dostane k urnám

+ DALŠÍCH 14 FOTEK + DALŠÍCH 15 FOTEK

Září uteklo jako voda, a my se nemůžeme dočkat toho, co nás čeká v následujících dnech. Máme tím samozřejmě na mysli vyvrcholení předvolebních kampaní a především volby do Poslanecké sněmovny, které nás čekají 8. a 9. října.

Martin Miko
Martin Miko 29.9.2021, 16:42

Září s Vainem

Do odstartování voleb zbývá jen necelých 10 dní, během nichž by vás političtí kandidáti měli přesvědčit o tom, že právě oni jsou ti nejlepší lidé, kteří by nám měli vládnout, a kterým byste vy měli darovat svůj hlas. Pokud jste si neudělali předvolební kalkulačku, na základě které byste se dozvěděli, jaká politická strana disponuje programem, jenž je vašim ideálům a životním hodnotám nejbližší, tak se pravděpodobně necháte „oblbnout“ některou z předvolebních kampaní.

Zatímco hnutí ANO cílí na důchodce a státní zaměstnance, tak ČSSD pro změnu na líné lidi a matky na mateřské. A pak už tu máme jen strany, jež nám nabízejí levné ovoce na jarmarku, boj proti migrantům a zákaz covidu. Co si budeme povídat, letošní předvolební kampaně jsou celkem nuda. V podstatě všechny strany napříč politickým spektrem začaly odmítat migranty, takže je to celkem nuda.

Do toho všeho nám našeho milého prezidenta, o němž slýcháme za poslední rok a půl zhruba jednou měsíčně, odvezli do nemocnice, kde strávil přes týden. A mezitím jsme byli svědky činů naštvaného syna premiéra Andreje Babiše, který se rozhodl dokázat světu, že není blázen. Nakonec nás svými videi obšťastnila i „hustá“ dvojka ve složení Stropnický a Maláčová. Ti se nám snaží vnutit svou představu správného socialismu, jež spíš připomíná šílený komunismus. Nemáme to lehké, ale naštěstí to za pár dnů skončí a my budeme naopak sledovat povolební vývoj na politické scéně. To bude ještě legrace.

Pokud se ale chcete doopravdy pobavit, doporučujeme vám projet nejlepší koláže, které v září vytvořil náš přední kolážista Vain.

A pokud nevíte, koho v tomto šíleném světě volit, tak si vážně najděte nějakou volební kalkulačku. Otevře vám to oči.

Podobné články

Doporučujeme

Další články