Dámy, na slovíčko: 10 naprosto jasných znamení, že o vás frajer vážně nemá zájem

My ženy si rády lítáme ve svých představách. Škoda, že tu výšku raději nevyužíváme pro to, abychom celou vztahovou situaci viděly ze shora, s nadhledem, reálně. 
tumblr_maslgk17yQ1qccyq5o1_500-2 My totiž vlastně nechceme vědět, že o nás nestojíte, že nás máte jen na sex, pro zábavu, kvůli kontaktům nebo prachům. Občas je ale třeba otevřít oči, abychom zjistily, jestli to, jak nám exkrementujete na hlavu, nepřesáhlo určitou hranici. Takže dámy, pošlete ho k šípku, když:  

1. Není kolem

Tohle je naprostý základ. Udělá si na vás čas jednou za uherák? Stokrát se stalo, že na poslední chvíli zrušil rande? Když jste spolu, kontroluje hodinky? Ok, z nějakého důvodu se s vámi stýká, ale tohle nebude láska a zřejmě ani přátelství. Chlapi, pokud mají zájem, vyhledávají vaši společnost. Možná, že se v ní potom neumějí chovat, možná jsou arogantní, snaží se vás ignorovat, zesměšňovat, cokoliv. Ale jsou nablízku.  

2. Nekomunikuje

Často vám nezvedá telefon (předpokládejme, že to není tím, že ho vytáčíte osmdesátkrát denně), odpovědět na sms mu trvá tři hodiny (zamilovaný muž vás nebude chtít nechat vycukávat), a když jste spolu, tak toho taky moc nenakecá, protože jde rovnou na věc. Aha. Je třeba si uvědomit, co je to za vztah a jestli vyhovuje oběma stranám.  

3. Komunikuje moc

Pokud s vámi na třetí schůzce mluví jak s nejlepším kámošem a svěřuje se vám se svými největšími životními trapasy, gratulujeme. Jste jeho kamarádka.  

4.  Baví se o jiných ženách

Buď se ve vás snaží vzbudit žárlivost, a potom je to tedy hráč, který vás bude časem srát, nebo vás vážně nebere jako další potenciální přítelkyni.  

5. Ozývá se jen, když je opilý

Ve víně pravda občas není. Víno občas dělá z chlapů zoufalce, kteří vezmou telefon a možná z legrace, nudy nebo pocitu osamění napíšou nebo obvolají všechny, u kterých mají otevřené dveře. A roztažené nohy.  

6. Nepřibližuje se

Určitě tak nějak vnitřně cítíte, když je někdo odtažitý. Když se vás nechce moc dotýkat, když si udržuje odstup, když se vám nedívá do očí, když si neužívá vaši blízkost. Proč si to nechcete připustit u něj?  

7. Neptá se

Jestli má zájem, tak se bude ptát. Chce získat co nejvíc informací, aby si potvrdil, že je jeho volba správná. Pokud se vás chlapec na nic neptá, pak vás má pravděpodobně dost na párku.  

8. Není iniciativní

Pokud jste to vždycky vy, kdo mu volá a tahá ho ven, o něčem to svědčí. I v případě, že on vždy nadšeně kývá.  

9. Nestará se

Šli jste spolu na večírek a on vás klidně nechal sedět někde samotnou. Nestaral se o to, jestli máte co pít, nepomohl vám do kabátu a nedopravil vás v pořádku domů. Dobře. Nejen, že o vás nemá zájem, ještě navíc je to totální idiot. Zahodit. Jakákoliv výmluva se nepřipouští.  

10. Rozchází se

Je impulzivní? Neustále navrhuje, ať to raději skončíte? Používá ta debilní klišé typu "zasloužíš si lepšího", "potřebuju trochu času" apod, ale pár dní po rozchodu vždy přichází s prosíkem? Muž, který k vám chová hlubší cit, od vás prostě neodejte. A stejně tak vás nenechá jít.  

Komentáře

Doporučeno pro vás