Dalších 8 nejkultovnějších videí z útrob Youtube, které vám určitě zůstaly v paměti – G.cz
Vyhledávání

Dalších 8 nejkultovnějších videí z útrob Youtube, které vám určitě zůstaly v paměti

Tato videa s sebou neseme v hloubi duše po celý život. Doprovázely nás poprvé na záchod, pro šerpu na maturitním plese a některé dokonce pro vysokoškolský diplom. Naše paměť však není věčná, a proto je důležité si zásadní události a bizarní videa připomínat. Je jedno, jestli se jedná o bábu pod kořenem nebo o kluka, co si přišel hrát s kamením.

Martin Miko
Martin Miko 5.12.2017, 14:00

1) Rath versus Macek

Je tomu už neuvěřitelných 11 let od doby, kdy se současný autor pokračovaní Saturnina a tehdejší vícepremiér za ODS Miroslav Macek rozmáchl na pódiu, aby vychoval Davida Ratha. Řešit si své soukromé záležitosti na valné hromadě stomatologů bylo tehdy více než originální. Mackův záhlavec se od té doby stal pojmem.

2) Jirko, dej mi nitrák

Legendární díl Pošty pro tebe se stal hitem internetu v roce 2007. Tehdejší výstupy paní Bohumily a její dcery Aleny nám zanechaly šrám na duši. Prokletí své vlastní rodiny v České televizi je opravdový kumšt. Naštěstí za 3500,- vás prokletí zbaví Jolanda, a když na to nemáte, tak si nechte předepsat nitrák.

3) Kluk, co si přišel hrát s kamením

Předchůdce kluka, co to dal do špatnýho hrníčku z kulinářské reality show Ano, šéfe od Zdeňka Pohlreicha, se jmenuje Ondra a v současné době chce být youtuberem. Je smutné, jak vás tato krátkodobá sláva dlouhodobě poznamená.

4) Padá krajíc! Něco si přej

Investigativní reportér Láďa Hruška v dobách své největší slávy nám v hlavním vysílacím čase TV Nova vysvětlil, proč chleba ze stolu padá vždy namazanou stranou dolů. Tehdy se jednalo o naprosto průlomový objev v režii TV Nova, který nepokořilo ani šokující zjištění, co se stane s vodou, když ji necháme v lednu venku několik hodin.

5) A to si piš, že to řeknu tvojí mámě

Ve své době naprosto geniální vesnický prank v podání lokálních tuningářů z Bíliny. Toto velmi staré a vzácné video zobrazuje partu výrostků, kteří trollí paní, která vypadá jako z komedie Slunce, seno, a to dost buranským způsobem. Přesto sem toto video bezesporu patří.

6) Co kameruješ, ty buzerant?

Paní vykonávající na dvorku velkou či malou potřebu řve na souseda, který ji natáčí. „Ty žebrák vyjebaný, abys skapal do rána, ty úchylák vydrbaný,“ řve na kameramana, který vlastně ani nic neříká a jen se potichu směje. Někdo má záchod na chodbě a jiný na dvorku.

7) Vlasta Plamínek

Jeden z nejprofláklejších českých věštců vám pročistí čakry skrz televizní obrazovku nebo po telefonu za 80 korun za minutu. Rovnat se mu může snad jenom cikánská věštkyně Jolanda. Věštění se věnuje přes 15 let a kromě věštby z tarotových karet vám předpoví smrt z mořského písku. Jeho předností je oblbování lobotomů za zvuků bubínku. Nezapomeňte, že hoří jenom pro vás!

8) Matka s dcerou, co držej spolu

Kolegyně z východního Slovenska to uměj slušně rozjet i přes den. Dcera s matkou držej spolu, a to nejen lahev vodky. Úsměvná dvojice vylitých Slovenek nabouraly a poté předvedly nevídanou show před zraky policie i televizních kamer, za což jim patří velký obdiv.

A zde je 8 nejkultovnějších videí z útrob Youtube.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu