8 nejkultovnějších videí z útrob Youtube, na které bychom nikdy neměli zapomenout – G.cz
Vyhledávání

8 nejkultovnějších videí z útrob Youtube, na které bychom nikdy neměli zapomenout

Jolanda za mlada
Zdroj: barrandov

Útroby YouTube skrývají spoustu českých národních pokladů, které by nikdy neměly být zapomenuty. Ačkoliv byl tento internetový server založen před pouhými 12 lety, dokázal tyto klenoty české youtuberografie zachovat a zhodnotit. Některé z nich dokonce zlidověly a staly se součástí ústní lidové slovesnosti. Zde je 8 nejkultovnějších z nich.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 23.5.2019, 14:46

1. ONDŘEJI, PROSÍM!!

Dívka, co Ondřeje dva roky podváděla, se v roce 2011 stala hvězdou internetu. Hláška „Ondřeji, prosím“ během drsného rozchodu doslova zlidověla. Zásadní otázkou však je, co dnes asi dělá Tesař.

2. Svatba Jiřího Káry versus Ladislav Špaček

Kultovní svatbu Jirky Káry zná snad každý. Krátkometrážní snímek z roku 2000, který zachycuje svatební obřad, ve kterém si Jiří Kára a Blanka Divišová řeknou své „ano“, vstoupil do historie. Na filmovém portálu Csfd.cz má snímek dokonce svůj profil, kde je film hodnocen 84 %. Ačkoliv Jiří Kára před několika lety zemřel, tak jeho odkaz a nesmrtelné hlášky tu s námi budou žít navždy, ty kelte. V roce 2014 vyšel povedený remix videa, které bylo spojeno s pořadem Etiketa s Ladislavem Špačkem.

3. Farmář hledá ženu – vášnivý lovec Jirka

Nezkušený farmář Jirka pluje na lodičce se svými nápadnicemi, se kterými hovoří o společné budoucnosti. Nesmělý Jiřík touží po věřící ženě. Farmář hledá ženu je bizarní reality show, ve které se parta žen snaží získat srdce vesnického majitele statku, a to vše před televizními kamerami.

4. Cikánská věštkyně Jolanda

Geniální generátor náhodný slov vás dokáže zaručeně pobavit i v den pohřbu vaší tchýně. Jolanda ve čtvrthodinovém sestřihu nejlepších hlášek vytvořila ze svého věštění nezapomenutelnou smršť absurdního humoru. Tisíc korun je pro ní málo a má ráda hodně masa a pořádný polívky, a je to na ní sakra vidět. Hodně budete někde!

5. Kluk, co to dal do špatnýho hrníčku

Chlapec z Ústí nad Labem vzal zlatý řetízek svojí babičce, ale vlastně ho nevzal, protože ho dal do špatnýho hrníčku. Babička ho však udala, a proto musel na policii. Tato událost zastavila čas v celých Sudetech. Nakonec vše dobře dopadlo a z chlapce se stala celebrita.

6. Pečivo, chleba, čtyři rohlíky

Teplický chlapec na toluenu je nejen velkým fanouškem zpěvu, ale i tance, což dokázal na kameru přímo v centru města. Jeho zpěv se dokonce objevil jako znělka na jednom z největších rádií, čímž se stal ještě oblíbenějším.

7. Ministr kultury – Miloslav Rozner z SPD

Člověk, který mluví a zároveň nic neříká – takto by se dal definovat nejnovější kult, který byl zaznamenán do útrob našich myslí. V rámci předvolební debaty na České televizi ukázal Rozner své rétorické schopnosti a svými argumenty ohromil Jihočeský kraj. Díky tomu získal skoro 10 % a stal se poslancem.

8. Paní, co má právo sedět

Když si tam ta svině dala kufr, tak není samozřejmějšího, než začít řvát na celé metro. Agresivní paní Julča se v roce 2013 díky svému výstupu v metru se stala na pár dní hvězdou.

Napadají vás ještě nějaké další kulty? Nasdílejte nám je do komentářů.

A zde je nová stolní hra s názvem Chyťte, Bureše.

Podobné články

Doporučujeme

Další články