Věštkyně Jolanda má nový web: vidí do budoucnosti i minulosti, odstraňuje prokletí a pomáhá týraným mužům

Obrázek uživatele Martin Miko
28.11.2017, 16:11

Češi jsou prapodivný národ, věří horoskopům, které si redaktoři všech časopisů vycucávají z prstu a vesele se nad tím baví. Na druhé straně jsou tu však poslední přeživší věštci – například poctivá cikánská kartářka Jolanda, která si vytvořila nový web s detailním výčtem veškerých služeb a cen. Kromě klasické věštby a výkladu z karet z vás Jolanda odstraní prokletí nebo vám vytrhne trn z paty v případě, že vás bude někdo týrat, takže se kampaň metoo může jít bodnout.

Jolanda toho zvládne mnohem víc, než jsme doufali

Jolandin web kartarka-jolanda.cz je v současné době novým hitem internetu. Její horká linka funguje nonstop a minuta hovoru vás vyjde na pouhých 46 korun českých včetně DPH, což je v podstatě zanedbatelná částka. Věštkyně Jolanda však větší z kávy, cikánských karet, magických karet nebo run. Ráda poradí při řešení partnerských a rodinných krizí a tyká si s bílou i černou magií. Dokonce vás napojí i na vaše minulé životy, takže se hravě dozvíte, jestli jste byli v předchozím životě pampeliška nebo Hitler.

Služby se však týkají i odstraňování kletby z míst, kde se necítíte dobře. Takže v případě, že koupíte starý dům, kde se v minulosti vraždilo, stačí zavolat krotitelku kleteb Jolandu a ta všechny zlé duchy vyžene. Jestliže vám umřel někdo z blízkých, tak vás napojí na jeho duši a můžete si v poklidu pokecat. Navíc vás může ochránit proti prokletí a osvobodit od všeho zlého, což je rozhodně dobrá investice. Možnost osvobodit svou duši od strachu a seniory od samoty neměl snad ani Ježíš.

Ceny jsou víc než vstřícné. 30minutový výklad karet vyjde na 1500 korun a hodinový na dvojnásobek. Nejdražší je však praktikování bílé magie, která vyjde na 5 tisíc korun na hodinu. Za 3500 korun vás Jolanda zbaví prokletí, což je v podstatě zadarmo.

Jolanda má více schopností než běžný X-Men, jelikož vidí do minulosti i budoucnosti. Opusťte alespoň na chvíli své vnitřní racionálno a svěřte svůj osud do rukou nejpopulárnější kartářky v zemi.

A zde Mr. Proper vstoupil do Dělnické strany sociální spravedlnosti.


Komentáře