Další průměrný americký herec se řítí do politiky: Miranda ze Sexu ve městě chce být guvernérkou New Yorku – G.cz
Vyhledávání

Další průměrný americký herec se řítí do politiky: Miranda ze Sexu ve městě chce být guvernérkou New Yorku

Sex ve městě patří stále mezi nejpopulárnější ženské seriály. + DALŠÍ 1 FOTKA

Ronald Reagan, Shirley Temple, Arnold Schwarzenegger, vlastně i ten Donald Trump... Průměrným americkým hercům občas hrábne, pověsí umění na hřebík a rozhodnou se jít do politiky. Dalším takovým v dlouhé řadě je Cynthia Nixon aka Miranda ze Sexu ve městě. Zrzavá herečka oznámila, že hodlá kandidovat na post guvernérky New Yorku.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 20.3.2018, 12:46

Miranda for president?

Přinese jí prezidentské příjmení štěstí? Herečka Cynthia Nixon, nejznámější asi díky roli cynické právničky Mirandy v Sexu ve městě, oznámila, že hodlá kandidovat na guvernérku státu New York. V primárkách, ze kterých vyjde stranický kandidát, se utká se současným zadkem sedícím na guvernérském křeslu - ten patří Andrewu Cuomovi. Cuomo se v listopadových volbách chce ucházet o již třetí guvernérský mandát a podle průzkumů veřejného mínění je favoritem.

„Miluju New York a dnes oznamuji svou kandidaturu na guvernérku,“ napsala v pondělí na Twitter herečka, která se dlouhodobě angažuje ve veřejných občanských aktivitách a o tom, že by se chtěla stát guvernérkou, už v minulosti mluvila. Nixon se otevřeně hlásí k homosexualitě, má tři děti a je vnímána jako spojenkyně newyorského starosty Billa de Blasia. Herečka patří k těm demokratům, kteří si myslí, že by se strana místo na brojení proti prezidentu Trumpovi měla zaměřit na vlastní liberální identitu.

A tady 5 zálib, které jsou pro ženu prospěšnější než sledování Sexu ve městě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články