fb pixel Dáda Patrasová a její halucinogenní Instagram vrací úder: Oslavte narozeniny Žížaly Julie s bizarními kolážemi – G.cz
Vyhledávání

Dáda Patrasová a její halucinogenní Instagram vrací úder: Oslavte narozeniny Žížaly Julie s bizarními kolážemi

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Tohle tu dlouho nebylo! Všemi milovaná herečka a zpěvačka pro děti Dáda Patrasová je tu s námi už 64 let, což je vskutku důstojný věk na dámu, která aktuálně vévodí všem českým Instagramerům. Opět jsme se podívali na její účet na této sociální síti a pokochali se společně s 39 tisíci sledujícími tím, co dokáže vytvořit. Něco takového by vaše hlava nedokázala vyplodit ani po snězení LSD a celodenním inhalováním toluenu.

Martin Miko
Martin Miko 27.4.2020, 15:03

Dáda si to dává

Milovat Instagram Dády Patrasové není lehký úkol. Člověk každým dnem očekává, jestli se na svět vytasí s fotomontáží s Batmanem, halucinogenním deštníkem nebo roztomilým koťátkem. Že to nedává žádný smysl? Tak to vám doporučujeme zkouknout její účet, protože se tam dlouhodobě dějí naprosto neuvěřitelné věci, které nám přijdou za hranicí běžného lidského chápání. Kdyby byla 90. léta, tak by s ní Mulder a Scullyová natočili díl seriálu Akta X.

Nevíme, jestli se to dá celé pokládat za umění nebo za recesi, každopádně jestli tyto koláže vyrábí Dáda Patrasová sama, tak disponuje grafickými zkušenostmi z hlubokých 90. let, které by jí mohlo závidět i Studio Najbrt. Následující galerie koláží vás přesvědčí o tom, že jste naprosto normální, i když to třeba vám nebo vaší rodině tak nepřijde.

Jo, a popřejte Dádě na Instagramu k těm narozeninám. Určitě v těchto koronavirových časech nejvíc ocení milou zprávu a upřímný lajk pod fotkou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články