16 důvodů, proč by každá holka měla aspoň chvíli bydlet úplně sama

Obrázek uživatele Nikol Stibrova
22.10.2014, 16:10
Pokud jste bydlela do osmnácti s rodiči, pak pět let na koleji, a potom jste se hned "nakýblovala" ke kolíkovi do bytu, o hodně jste přišla. 
  A naopak, pokud devět let žijete v podstatě sama, až na pár kratších období (jako já, tralala), bude se vám těžko zvykat na život v páru. Takže co je tak super na tom bydlet v bytě sama samička?  

1. Naučíte se hospodařit

Nikdo za vás ten nájem nezaplatí. Zpočátku s tím budete mít trochu problém, po čase si ale uvědomíte, že bude lepší nejdřív zaplatit nájem a ostatní složenky a až potom jít nakupovat šminky. Stanete se zodpovědnou, nebo snad dokonce dospělou.  

2. Žádné otázky

Znáte to: přijdete utahaná z práce a chcete si sednout na gauč, dát si nohy nahoru a prostě jen tak být? Nikdo se vás na nic neptá, nic nemusíte řešit. Jediná konverzace probíhá ve vaší hlavě, a to sama se sebou.   anigif_enhanced-buzz-9588-1389204254-0  

3. Nikomu se neomlouváte za svoje nálady

Kde má dát člověk průchod emocím, když ne doma za zavřenými dveřmi? Rozmlaťte tu televizi pořádně. Tak. Krásný.  

4. Všechno to žrádlo je vaše

Už nikdy se vám nestane, že přijdete domů z kalby a vaše zásoby v lednici budou vyžrané. Pokud si je tedy nevyžerete sama.  

5. Jsou věci, které nechcete slyšet

Zejména pak cizí tělesné zvuky nebo narážení postelového rámu do zdi z pokoje rodičů. Toho jste ušetřena, protože bydlíte sama. Pokud ovšem nebydlíte občas u souseda.  

6. Žádné časové prodlevy

Čekat, až někdo uvolní koupelnu nebo poodstoupí od kávovaru? Ne. To, že přijdete do práce pozdě, je jen vaše chyba.  

7. Nekonečné soukromí

Můžete celé dopoledne tančit nahá na song Justina Biebera a nikdo se to nedozví. Zavírat dveře na záchod? Proč jako? Soukromí je luxus, který si nemůže dovolit každý. Užijte si to!   anigif_enhanced-buzz-24036-1389204042-31  

8. Prasení

Nikdo nevidí, jak chlastáte rovnou z lahve nebo stojíte u lednice a ukusujete goudu. Zmrzlina o půlnoci chutná nejlépe přímo z krabičky.  

9. Cesta do hlubin vlastní sexuality

Volnej bejvák. Co víc k tomu psát...  

10. Bude to podle vás

Úplně boží je, že si můžete pořídit křiklavě zelenou sedačku a nikdo neřekne ani popel. Zařídíte si hnízdo tak, abyste se v něm cítila dobře a nemusíte se ohlížet na cizí vkus nebo pocity.  

11. Naučíte se být sama se sebou

Některé holky nesnesou samotu a ticho, což je trochu průser, protože jsou vlastně nonstop závislé na něčí společnosti. Chlapi nicméně ocení, když se naučíte být samostatnou jednotkou, aby vám nemuseli stát neustále za zadkem.   anigif_enhanced-6010-1413581626-6  

12. Špatné svědomí

Když žijete s někým, neustále řešíte, jestli ho zapojit do svého programu nebo ne. Asi byste spolubydlící nebo příteli měla říct, ať jde na tu akci s vámi. Asi byste jim měla nabídnout kus ze své čokolády. Ani náhodou. Nikdo nemá tušení, co děláte a kam se chystáte. Pocit k nezaplacení.  

13. Nikdo vás nesoudí

Potřetí v tomto týdnu přicházíte domů po půlnoci a po čtyřech? Jediný, kdo vám může nadávat, jste vy sama. Ale až ráno, žejo.  

14. Je to váš bordel

Nestihla jste si ráno ustlat nebo se vám už tři dny válí špinavé nádobí ve dřezu? Pak máte asi na pořadu dne zábavnější věci než úklid. Skvělý.   enhanced-buzz-12332-1389215979-25  

15. Společnost? Kdykoliv

Super je, že vlastně nejste nikdy sama. Protože většinou stačí zvednout telefon a o společnost si říct. A když nemáte náladu na lidi, prostě si natáhnete ty pletené fusekle od babičky a rozvalíte se před televizi.  

16. Zdvořilostní kecy

To, jak si jdete z pokoje do kuchyně pro jídlo a někdo tam stojí a vy byste asi měli něco říct. Aspoň něco málo. Nemusíte. V kuchyni nikdo nestojí. Tedy doufejte.  

Komentáře

Doporučeno pro vás