12 věcí, na které muži myslí před spaním

Obrázek uživatele Jarda Sauer
12.10.2015, 19:41

Mužský život je jedno dlouhé dobrodružství se špatným koncem. Důkazem jsou i věci, na které v průběhu naší životní pouti myslíme těsně před tím, než usneme.

Věk: 5 let

5 randompocketnotes.com Typická myšlenka před spaním: Jak může Krakonoš používat klacek místo dalekohledu? Proč mají šmoulové ocásek? Mohl bych řídit lokomotivu? A mohla by ta lokomotiva být Mašinka Tomáš?

Věk: 10 let

10 fitpop.com Typická myšlenka před spaním: Jak donutím rodiče, abych pod stromečkem našel smartphone? Když už mi tedy řekli, že Ježíšek neexistuje a že mě tolik let tahali za nos?

Věk: 15 let

15 awkwardboners.com Typická myšlenka před spaním: (Je úplně jedno, jestli v tomto věku přemítáme o sekundárních pohlavních znacích spolužaček nebo o zítřejší písemce z dějepisu. Cokoliv, na co myslíme, nám přivodí erekci. A poluci očekáváme se stejnou jistotou jako východ slunce.)

Věk: 20 let

20 jezebel.com Typická myšlenka před spaním: Jak se asi jmenuje ta buchta, co vedle mě spokojeně oddychuje? A kde to proboha jsem? Kde mám peněženku a mobil? Mám ji vzbudit a dáme si to ještě jednou?

Věk: 25 let

25 tramadolwithdrawalsymptoms.com Typická myšlenka před spaním: Jak se asi jmenuje ta buchta, co vedle mě spokojeně oddychuje? Proč jsem ji tahal k sobě na byt, jak se jí zítra zbavím? A jakou omluvu si vymyslím, abychom ráno nemusel do práce / na přednášku?

Věk: 35 let

35 rosekfamily.blogspot.com Typická myšlenka před spaním (vleže na podlaze dětského pokoje): Nesmím usnout dřív než děti. Musím dovyprávět tu debilní pohádku. Nesmím usnout dřív než děti. Nesmím usnout dřív než děti. Ještě pak přeci chci dodělat tu debilní prezentaci. Nesmím usnout...

Věk: 40 let

40 dailymail.co.uk Typická myšlenka před spaním: Letos vydělávám tolik, jako nikdy předtím! Jsem borec, to se nedá nic dělat. Fanda říkal, že zná šikovnou účetní; zavolám jí a koupím jí něco. Přeci nebudu krvácet na daních jako kokot! A sociálka, to musím taky nějak pořešit... Parchanti zlodějský, sedřeli by člověka z kůže!

Věk: 50 let

50 americannewsreport.com Typická myšlenka před spaním: Sakra, už se mi blíží ta prohlídka prostaty! Klid, nesmím panikařit! Přeci se nezblázním z toho, že mi doktor bude strkat prst do zadku, že jo. A strká tam vlastně jeden nebo dva? Sakra!

Věk: 60 let

60 huffingtonpost.com Typická myšlenka před spaním: Už to mám za pár, důchod klepe na dveře... Ale co když to bude jen horší? Spousta lidí, co jsem znal, ztratila po odchodu z práce smysl života. Copak chci jen sedět v parku na lavičce a krmit holuby? Neměl bych ještě něco dokázat?

Věk: 70 let

70 mirror.co.uk Typická myšlenka před spaním: Sláva, už mám před sebou jen úplně poslední splátku hypotéky na barák, který jsem si koupil před třiceti lety! Už jen jedna platba a bude můj! Škoda jen, že už v něm nebydlím, měl jsem ho rád... Ale tady na chalupě to je vlastně docela fajn a dcera prostě potřebovala mít kde bydlet, když se rozvedla s tím debilem. Copak jsem ji mohl nechat bez pomoci?

Věk: 80 let

80 ghostsofdc.org Typická myšlenka před spaním: Jo, už jsem si vzpomněl! Ta buchta, co vedle mě spala tehdy, když mi bylo dvacet, se jmenovala Pavla. Chtěla být zubařkou a měla dvě pihy na zadku. K večeři jsme tehdy měli steak a dvě lahve červeného. Co jsem ale měl k večeři dneska? A kde to proboha jsem? Tohle přeci není moje chalupa...

Věk: 90 let

90 theshamedynamic.com Typická myšlenka před spaním: Zima, je mi zima! Nechaly mě sestry zase ležet pár hodin pomočeného, nebo umírám? Rozhodně byste ale neměli zemřít, dokud neuděláte těchto 7 klíčových věcí!


Komentáře

Doporučeno pro vás