fb pixel Co Netflix chystá v červenci? Fantasy s hvězdou 13 Reason Why a cestománii Zaca Efrona – G.cz
Vyhledávání

Co Netflix chystá v červenci? Fantasy s hvězdou 13 Reason Why a cestománii Zaca Efrona

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Mění se klima, takže z léta se postupně stává tropické peklo, ve kterém vláda každý týden doporučuje, ať lidé radši zůstanou doma. A pokud máte klimošku nebo aspoň kýbl se studenou vodou, často je to ta nejlepší věc, kterou můžete udělat. Ale co doma? No, mohli už byste být za karanténu trochu potrénováni v pletení, ale jestli ne, Netflix přichází s hromadou nových věcí na červenec.

Jan Studnička
Jan Studnička 1.7.2020, 12:33

Netflix v červenci

Odhadovat český Netflix je jako chrastit kindervajíčkem. Cítíte, že se tam může vyloupnout něco zajímavého, ale nikdy si tím nejste jisti. Těm z vás, kteří například ovládají prastaré umění VPN, může být jedno, co všechno proteče z Netflixu do našich luhů a hájů, ale my ostatní musíme spoléhat na moudrost adminů a algorytmů.

Ty věci, o kterých víme, že se objeví i v české lokalizaci Netflixu, jsme nasázeli do galerie, takže se můžete podívat, o čem bude netflixový červenec, případně srpen, protože některé nové pořady vycházejí až ke konci měsíce.

Jednak je tu nový seriál Prokletá s Katherine Langford v hlavní roli, to je ta holka z 13 Reasons Why, která si podřeže žíly a my ostatní kvůli tomu musíme třináctkrát slyšet, že jestli máme psychické problémy, můžeme zajít na 13reasonswhy.info. Prokletá by měl být fantasy seriál s “moderním twistem na artušovskou legendu”. Je to podle komiksu Franka Millera a to může znamenat jak hodně špatné, tak lehce nadprůměrné.

No, a povedená charakterová tak-trochu-komiksárna Umbrella Academy má konečně druhou sérii, takže jestli se taky jako my chcete vrátit do světa, kde Jackovi Kennedymu neustřelili hlavu, budete moct už brzo:

Na další tipy se koukněte do naší galerie, určitě si najdete něco pro sebe.

Podobné články

Doporučujeme

Další články