fb pixel Co je polské, to není hezké: 5 důvodů, proč nenávidíme Poláky, i když nás milují – G.cz
Vyhledávání

Co je polské, to není hezké: 5 důvodů, proč nenávidíme Poláky, i když nás milují

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Je to podivné, ale i když Poláci milují Čechy, naopak to neplatí. Dokocne je u nás máme rádi ještě míň než třeba Rusáky, a to nám naši severní sousedé v podstatě nikdy nic neudělali. Bereme je jako věřící alkoholiky, co neustále vykřikují slovo „kurva“ a u toho nám chtějí posolit naše poctivé české jídlo posypovou solí.Tady je hlavních 5 důvodů, proč Poláky nesnášíme.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 1.9.2019, 12:12

1. Chtějí nám prodat nekvalitní jídlo

Zatímco nám Poláci do poctivých českých obchodů distribuují chipsy s příchutí posypové soli, přimíchávají piliny do pečiva, prodávají bábovku s hřebíky a morčata vydávají za králíky, tak ve své zemi si pochutnávají na potravinách prvotřídní kvality. Říká se, že když Čech omylem zabloudí na polský trh, tak se nestačí divit nad tím, jak kvalitní pochutiny Poláci prodávají. My kvalitní zboží prodáváme do světa a pro naši potřebu tu konzumujeme šmejd. Poláci to dělají naopak.

2. Chtějí makat a berou nám práci

Zatímco Poláci se nebojí stěhovat za prací, tak Čechům dělá problém pracovat i ve vedlejším městě, které je vzdálené 10 kilometrů od jejich bydliště. Polák je schopný letět na druhou stranu světa kvůli dvouměsíční brigádě, kde se pak vystřídá se svým bratrem, který má ve svém křestním jméně také dvojité v a cz. Po celém světě pracuje a žije téměř 20 milionů poláků, což je polovina obyvatel Polska.

3. Chovají se hrozně na festivalech

Zatímco Češi v poklidu tráví čas na festivalech popíjením piva a poslechem zahraničních kapel, tak Poláci řvou na celý stanový kemp: „KURWAAAA! KURWAAA!“ což nás Čechy hrozně vytáčí. V polštině to prý znamená něco jako ty vole, nicméně v Čechách to nese jiný význam. Když tohle nějaký Polák zařve a vaše holka se otočí, tak se na ní raději vykašlete. Poláci se navíc nestydí rozkopávat cizí stany a navíc vás nenechají vyspat. České párno jim prý chutná, a tak se nedivte, že jsou schopni pobíhat tři dny v kuse v areálu festivalu a otravovat okolí.

4. Pořád cpou lidem náboženství

V dnešní době se Bible řadí do žánru fantasy nebo sci-fi. Poláci této dva tisíce let staré báchorce však stále věří a řídí se jí. Katolické žvásty z Polska neustále zní po celé Evropě. Chtějí nám zakázat potraty a antikoncepci, což nám jde proti srsti. Samotným Polákům je to taky nepříjemné, a proto jezdí na interrupce do Čech. Samozřejmě, že to pánbíčkářství a flendrsovství neplatí o všech. V Polsku dokonce počet věřících neustále klesá, což je dobrá zpráva. Čím méně modlení, tím více času na zábavu!

5. Poslali k nám Ewu Farnou

Jelikož polská ekonomika už dále nechtěla vykrmovat robustní Ewičku, tak se někdo rozhodl, že bude zpívat i v češtině a vtrhne nejen do polských, ale i do českých rádií a televizí. Robustní Ewa tak sedí jednou půlkou v Polsku a druhou v Česku, za což Polákům rozhodně neděkujeme.

A zde je 6 důvodů, proč Češi tolik milují pivo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články