fb pixel Čím víc průšvihů, tím vyšší preference! Dle speciální babišovské přímé úměrnosti předpovídáme, jak to s ANO půjde dál – G.cz
Vyhledávání

Čím víc průšvihů, tím vyšší preference! Dle speciální babišovské přímé úměrnosti předpovídáme, jak to s ANO půjde dál

Dle nejnovějšího průzkumu veřejného mínění by volby do Poslanecké sněmovny opět vyhrálo hnutí ANO. Průzkum se prováděl více než týden po aféře únosu Babišova syna na Krym, takže z toho vychází, že skandály premiérovu hnutí pomáhají získávat další a další voliče. Však to znáte, Babiš zase něco vyvede a všichni se radují, že tohle je ta kauza, která mu ustřelí nohy a nakonec se vrátí posílený a ještě mocnější než předtím. A my se ptáme, kam až to bude pokračovat?

Dirk Diggler
Dirk Diggler 5.12.2018, 15:21

Vidím vládce velikého, jehož moc hvězd se bude dotýkat

Nedlouho po kauze Krym, přichází další průšvih, novináři nazvaný kauza Sirotčinec – investigativní novináři Respektu pár dní před Vánoci zjišťují, že Andrej Babiš koupil desítky velkých sirotčinců po celé republice a nechal malé sirotky na Vánoce vyhodit na mráz. „Chcel som si pořídit pár skladů pro svoje boty – mám doma plný botník. Kupovat domy není nezákonné, i Kalósek to dělá!“ tvrdí rozhořčený premiér. A má pravdu – po poradě s právníky Respekt zjišťuje, že kupovat domy skutečně není nezákonné. Národ je rozhořčený a okamžitě se konají demonstrace na podporu sirotků, kteří mezitím mrznou pod mosty, protože o ně nikdo nemá zájem. Týden po Štědrém dni vychází nový průzkum – ANO by volby vyhrálo se 42% podílem.

V lednu vychází na povrch nový skandál. V novinách se objevují zprávy a fotky, že premiér Babiš pořádá o sobotách na své farmě Čapí hnízdo lov na bezdomovce – národ je šokován šílenými zprávami o černých dodávkách, které přes týden chytají pražské tuláky a o víkendu je vypouštějí do výběhu, ve kterém je Babiš spolu se svými přáteli pro zábavu loví. „Lov lišek je predsa legální, ne? A v čem je tohle jiné? Účelovka!“ prohlašuje premiér, zatímco v myslivecké uniformě poštvává svého psa na jednoho z nebohých bezdomovců. Opozice se marně pokouší shodit vládu, ale průzkumy jasně ukazují téměř 60 % podporu Babišova hnutí.

Neuběhnou ani dva týdny a internet se plní zprávami o nejnovější Babišově kauze. Během února začínají z ničeho nic mizet opoziční poslanci. Policie je zcela bezradná až do té doby, než jeden občan při konzumaci balení Kosteleckých uzenin objeví ve vídeňském párku kus dioptrických brýlí – vyšetřovatelé později zjistí, že patří Petru Fialovi. O týden poté se na Facebooku objeví nahrávka ve které Babiš osobně hází svázaného poslance Bartoše ještě zaživa do mlýnku na maso ve svém masokombinátu. Opozice tlačí na Hamáčka, aby ČSSD odešla z vlády, ten na to jen oznámí, že „zatím s panem premiérem nemluvil, a proto se nemůže k brutální vraždě 24 poslanců vyjadřovat.“ O dva dny později nachází jeden z občanů mezi pytlíky s krájeným chlebem Penam pytlík s nakrájeným Hamáčkem. Přesto mluví čísla agentur zcela jasně – Babiš by ve volbách získal přes 75 % všech hlasů.

Nekončíme...

V březnu odvysílá Česká televize reportáž o masakru v několika pražských nemocnicích – brzo se zjistí, že za to může Babiš, který nejprve odpojil od přístrojů všechny pacienty na JIPce, poté se s baseballkou vyřádil v porodnici a na závěr podpálil oddělení popálenin a zbytek nemocnice. Mára Prchal otevřeně prohlašuje, že s takovýmto člověkem odmítá nadále spolupracovat. Druhý den je jeho zmrzačené tělo objeveno napíchnuté na vrcholku Žižkovského vysílače. I tak by ale Babiše podpořilo přes 88 % voličů.

Je duben – Poslaneckou sněmovnu hlídá smečka rozzuřených vlků, na chodbách se válí lebky Babišových odpůrců, na zdech jsou krví nakreslené pentagramy, Senát byl srovnán se zemí a těla senátorů jsou nyní přivázána na lampách podél chodníků Malé strany. Černý velekněz Babiš s rohy na hlavě vzývá na kamenném oltáři postaveném v sálu sněmovny Satana a následně obětuje své děti bohům temna. O půlnoci na zastávce metra I. P. Pavlova vychází z útrob země Lusifer a přidává se k sobě rovnému Babišovi, se kterým má v plánu vládnout světu. Zatímco nebe se barví do ruda a začíná pršet síra, vychází nový průzkum, který hnutí ANO přisuzuje podporu téměř 100 % voličů...

A tady je 5 způsobů, jak se stát fašistou a lépe zapadnout do společnosti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články