Čí je Máňa? Podívejte se na rodový strom Hry o trůny a před startem 8. řady si udělejte pořádek v tom, kdo, co a s kým – G.cz
Vyhledávání

Čí je Máňa? Podívejte se na rodový strom Hry o trůny a před startem 8. řady si udělejte pořádek v tom, kdo, co a s kým

Rodový strom GoT. + DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Je to tady! Do startu 8. sezóny Hry o trůny už můžeme odpočítávat jen hodiny. Než to vypukne, pojďte si s námi trochu srovnat, jaké vztahy mezi jednotlivými postavami vlastně panují. Ono to totiž ještě asi bude důležité!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 14.4.2019, 13:21

Já na bráchu, ty na tátu

O seriálu HBO Hra o trůny se dá říct mnohé, ale rozhodně ne to, že by v něm bylo málo postav a že by mezi těmito postavami panovali jasné a jednoduché vztahy. Už jen několik hodin nás dělí od premiéry prvního dílu osmé a závěrečné sezóny populární fantasy show. Než to vypukne, rozhodli jsem se sestavit strom všech důležitých rodů, které v uplynulých řadách sehráli svou roli.

Samozřejmě většina lidí na obrázku níže už nežije. Ten zbytek se ale ve velkém souboji o Železný trůn a hlavně o život ještě utká a vztahy mezi jednotlivými postavami dost možná sehrají důležitou roli...

Tak, teď jste se zorientovali a už můžete jen v klidu vyhlížet večer 15. dubna, kdy se první epizody se stopáží 54 minut objeví na českém HBO.

A tady 10 vědou podložených zajímavostí ze Hry o trůny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu