fb pixel Chráněná dílna PSP ČR: 5 největších mamlasů, co aktuálně zasedají ve Sněmovně – G.cz
Vyhledávání

Chráněná dílna PSP ČR: 5 největších mamlasů, co aktuálně zasedají ve Sněmovně

V PSP ČR aktuálně sedí pár opravdu zvláštních typů
Zdroj: G.cz

Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky má 200 křesel, na kterých sedí 200 více či méně nových zadků. Některé ty zadky netuší, jak se tam vlastně dostaly, jiné už si to tam zahřívají řadu let. My jsme se podívali na tu skupinu, která je buď úplně čerstvá, anebo má nějakou zbrusu novou funkci. Z té jsme pak vybrali pětici podivínů, kterým by spíš než oblek či pouzdrová sukně a boty na podpatku seděla svěrací kazajka.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 23.11.2017, 08:05

1. Miloslav Rozner

Jasně, je to komická postavička, která s váma jakoby tak úplně nesouhlasí a nechce se do ničeho zabrušovat, aby se zase nemusela vybrušovat. Když si ale uvědomíte, že tenhle žijící vtip se stal členem Mandátového a imunitního výboru a má pravomoc o něčem reálně rozhodovat, přeběhne vám mráz po zádech.

2. Stanislav Grospič

Taky perla ze zmíněného výboru, a rovnou z jeho předsednického křesla. Stanislav Grospič je zatvrzelý komunista, který před šesti lety, když se projednával zákon o ocenění účastníků třetího odboje, prohlásil, že se vláda rozhodla jít cestou, kterou napodobuje norimberské zákony. A ještě přidal, že je na pováženou, zda se ti, kteří po roce 48 bojovali proti režimu, vlastně nedopustili vlastizrady.

3. Aleš Juchelka

Pokud jste se narodili nejpozději na začátku 90. let, stoprocentně jste sledovali Medúzu. Jak dopadl slavnější z moderátorského dua, Richard Krajčo, to všichni víme. Co se ale stalo s jeho oplácaným blond kumpánem Alešem Juchelkou? Dle hesla „Když nevíte coby, běžte do politiky“ působil od roku 2010 do roku 2014 jako ostravský zastupitel za TOPku a letos se nově stal poslancem jako nestraník za ANO. Dle vlastních slov má v plánu zabývat se kulturní oblastí, takže doufáme, že se výrazně zasadí o uzákonění nové státní hymny s textem od kapely Kryštof.

4. Radek Koten

Další úžasná bytost z Okamurovy SPD party, Radek Koten, přímo miluje konspirační teorie. Na Facebooku je třeba členem skupiny „Záchrana světa před Němci, ilumináty a USA“ a komunismus je podle něj lepší než demokracie. Fandí Putinovi a místo novin u své ranní kávy jako první otvírá Aeronet. Je super, že tenhle člověk je novým šéfem Bezpečnostního výboru!

5. Tereza Hyťhová

My jsme na seznam vážně chtěli zařadit co nejméně členů SPD, ale když to prostě nejde! Tereza Hyťhová je člověk, kterého u moci vidět prostě nechcete. Okatá dvaadvacítka z peďáku, která se tváří jako sekretářka, co bude po vůli, a má názory vidláka, který je rasista ‚jen tak trochu‘. V kauze napadání žáků teplické základky prohlásila, že „ty lidi vlastně docela chápe“, a pak se to snažila zahladit. Tady někdo prošel Roznerovým kurzem rétoriky!

A tady čtěte 5 důvodů, proč jsou prezidentské volby 2018 blbost.

Podobné články

Doporučujeme

Další články