fb pixel Chcete z vašeho japonského vozidla vytvořit vlasteneckou káru? Nalepte na něj samolepku Ortel a máte po starostech! – G.cz
Vyhledávání

Chcete z vašeho japonského vozidla vytvořit vlasteneckou káru? Nalepte na něj samolepku Ortel a máte po starostech!

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Jedním ze základních rysů vlastence je mít označkovaný svůj „batmobil“ samolepkou kapely Ortel. Je jedno, že se jedná o auto z Asie, co má multikulti součástky z celého světa, protože tahle samolepka prostě mluví za vše. A my máme celou galerii vlasteneckých důkazů.

Martin Miko
Martin Miko 13.4.2020, 18:42

Vlastenecký tuning je základ

Když jste vlastencem, je důležité mít svůj automobil, kterým dáte celému Česku najevo svůj patriotismus. To ví už od mala každý správný fanoušek kapely Ortel. Automatickým reflexem by pro vás mělo být položení pravé ruky na srdce, jakmile slyšíte hymnu, a každoroční tradicí by pro vás měl být výšlap na Říp, jako to dělávali naši předkové. Ovšem co dělat po zbytek roku? Chodit do práce, sledovat Prostřeno a na nákup jezdit automobilem se samolepkou všemi oblíbené skupiny Ortel. Nic není víc.

Toho si samozřejmě všimla i facebooková skupina Ortel Hunters, která se věnuje například i mapování vozidel, která jsou označena vlasteneckou samolepkou. I tímto způsobem poznáte bližního svého. V následující galerii vlasteneckých automobilů pochopíte, že vůbec nezáleží na tom, odkud vaše vozidlo pochází. Hlavní je samolepka.

Ano, i takovéhle věci se na světě dějí, takže se s tím smiřte.

Podobné články

Doporučujeme

Další články