fb pixel Čeští šarlatáni vás ochrání před koronavirem i sítí 5G. Stačí si koupit hrst kamenů v popelníku za 50 tisíc – G.cz
Vyhledávání

Čeští šarlatáni vás ochrání před koronavirem i sítí 5G. Stačí si koupit hrst kamenů v popelníku za 50 tisíc

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Věděli jste, že díky novému českému vynálezu - stolní lampičce z minerálů - můžete z pohodlí domova eliminovat všechny negativní vlivy včetně zabijácké sítě 5G, kterou čeští operátoři nedávno spustili? Nastupující éra sítě 5G dala konspiračním teoretikům a dezinformátorům nové náboje k tvorbě zvrácených článků, které mají posloužit ke strašení lidí. Opravdu signál 5G způsobuje koronavirus? Odpověď vás nepřekvapí...

Martin Miko
Martin Miko 30.6.2020, 16:55

Češi se bojí technologických novinek

Žijeme ve světě, ve kterém lidé věří více horoskopům než tvrdými daty podložené argumentaci, a proto není divu, že hoaxy okolo sítě 5G vzbuzují u části veřejnosti takový povyk. Někteří chtějí lidskou neznalost a naivitu využít ve svůj prospěch, a tak mezi lidmi, kteří věří v alternativní medicínu a ezoteriku, začali propagovat výrobky se zázračnými vlastnostmi, díky čemuž dožijí svůj život v harmonii a míru.

Konspiračním teoretikům a dezinformátorům přišla vhod i pandemie koronaviru. Tu dokázali se spouštěním sítě 5G spojit. Po internetu se tak šířily zprávy o tom, že síť 5G způsobuje koronavirus, avšak to je teprv začátek. Do hry se zapojili i vychytralí obchodníčci, kteří rádi kšeftují se strachem. Zatímco v březnu lidé v Česku věřili, že je před koronavirem ochrání talisman vyrobený z keramické mince a provázku, v květnu kupovali Angličané „USB bioštít“ s ochrannou proti negativním efektům 5G sítě. Chápete, že poradní komise města Glastonbury věřila tomu, že obyčejný USB flash disk s kapacitou 128 MB a samolepkou anti-5G může fungovat? A že si jej lidé ve Velké Británii kupovali za 283 liber? Tomu se říká geniální nápad, jak zpeněžit 10 let staré USB flash disky, které se vám válí ve skladu.

Nejsme tak jedinou zemí, která těžce nese spuštění 5G sítě a zároveň věří šarlatánům, kteří na jejích obyvatelích chtějí vydělat. Ve Velké Británii například někdo úmyslně zapaluje 5G vysílače, protože si myslí, že mohou za koronavirus. Tento hoax řeší i lidé v Česku, kde v posledních týdnech probíhá testování této nové mobilní sítě. Češi na vesnicích prý mají strach, že se jedná o smrtící zbraň, která zvlikviduje lidstvo. I proto musel Český telekomunikační úřad zasáhnout už loni v zimě a začít vyvracet všechny hoaxy okolo sítě 5G. To ovšem nepomohlo a lidé těmto nesmyslům stále věří, a tak řeší možnosti, jak se ochránit.

To vycítila i lovosická firma Somavedic, která vyrábí a prodává jakousi věc ve tvaru popelníčku. Po zkouknutí propagačního videa se dozvíte, že tato věc byla speciálně navržena k tomu, aby harmonizovala negativní dopady elektromagnetického záření a geopatogenních zón na naše zdraví. „Je založený na řízeném uvolňování energie z minerálů, primárně drahokamů a polodrahokamů, které jsou ve speciální konfiguraci. Toto tvoří jádro Somavedicu. Když se nechají určité minerály v přesné konfiguraci vzájemně se doplnit, tyto podporující vibrace mohou určitým způsobem vyladit okolní prostředí,“ popisuje „zázračné“ účinky popelníčku naplněného kameny moderátor z videa, které je samo o sobě totální bizár. Když si tento Somavedic pořídíte domů, tak vás ochrání od všech telefonních signálů, včetně 4G a 5G. Kdyby to doopravdy fungovalo, tak by se vám logicky v blízkosti tohoto přístroje nikdo nedovolal, nebo ne?

Zařízení Somavedic existuje v mnoha variantách a liší se nejen barvou, ale i cenou. Pokud chcete jen harmonizovat váš dům nebo eliminovat viry, bakterie a plísně u vás na chatě, bude vás zázračný popelníček stát „pouhých“ 7260 korun, zatímco pokud se chcete cítit opravdu bezpečně můžete si pořídit 4x silnější model s názvem Medic Uran s funkcí odrazit 3G, 4G, 5G, EMF, GPZ, viry, bakterie, plíseň, parazity i volné radikály. Pak si bohužel musíte připravit necelých 50 tisíc korun.

Když lidé v této zemi věří televizním věštcům, dává smysl, že budou pravděpodobně stejně ochotně schopni utrácet desetitisíce za pár kamínků v popelníku. Kdyby doopravdy dokázala tato předražená věc slibované zázraky, nemyslíte, že by do ní už dávno investovali všechny nadnárodní korporace? Místo toho ji skrz svůj e-shop prodávat jakási firma v Lovosicích. Lidé, bděte!

Podobné články

Doporučujeme

Další články