Český svaz homosexuálů se distancoval od Foldyny, který „chtěl dát jazyk“. Chyběla tam romantika a láska – G.cz
Vyhledávání

Český svaz homosexuálů se distancoval od Foldyny, který „chtěl dát jazyk“. Chyběla tam romantika a láska

I Noční vlci umějí být na rozdíl od Foldyny něžní Dmitrij Urbanov, velitel Nočních vlků, věří, že to s Foldynou bylo jen nedorozumění Noční vlci vědí, co chtějí Foldyna půodně přišel na místo se Nočním vlkům dvořit + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Velké pozdvižení v komunitě českých homosexuálů vyvolal minulý týden místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna, který při příležitosti vítání ruských motorkářů Nočních vlků sexuálně napadl aktivistu Martina Uhlíře.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.5.2018, 13:21

Podle vyjádření samotného Foldyny mu „chtěl dát jazyk“, a možná i něco víc. Komunita homosexuálů tento akt sexuální predátora odsoudila jako nevhodný a zpátečnický.

Pan Foldyna udělal homosexuálům medvědí službu. Svým horlivým přístupem k situaci, kdy neudržel svůj chtíč na uzdě, možná i nechtěně přiživil obraz homosexuálů jako lidí, kteří se nedokážou ovládnout a mohou být pro společnost nebezpeční.

„Probírali jsme to na zasedání a výsledek byl jednohlasný. Český svaz homosexuálů se od chování pana Foldyny distancuje. To, co pan Foldyna udělal, nebylo schváleno komunitou. Bylo to odsouzeníhodné a nepřijatelné. Homosexuálové se takto nechovají. V tom aktu chyběla nejen láska a romantika, ale i vůle jeho protějšku náklonnost opětovat. Byl to akt čisté sexuální agrese. Takto se homosexuálové nechovají. Takto nechceme, abychom byli vnímáni veřejností,“ vysvětloval Šimon Plíšek, předseda Českého svazu homosexuálů, který poskytl vyjádření novinářům na tiskové konferenci, na kterou přišel v latexovém oblečku otroka s vystřihnutým otvorem na zadku.

„Já jsem to prostě tak cítil. Přišlo mi to naprosto v pořádku. Sexuální napětí bylo cítit ve vzduchu. Mužní motorkáři z Ruska mě rozparádili a jsem si jistý, že i můj protějšek to cítil podobně. Prostě se to stalo. Jen jsem se řídil svým srdcem. Jsme přece chlapi. Trocha té drsné lásky nás nemůže rozhodit. Já si stojím za tím, že jsem neudělal nic špatného,“ obhajoval se Jaroslav Foldyna.

Ačkoliv trocha drsné lásky nemůže chlapa rozhodit, tak je potřeba si uvědomit, že žijeme v době MeToo, kdy není dovoleno jakkoliv si vynucovat pozornost objektu zájmu formou sexuálně laděných akcí. Udělat to Foldyna před pěti lety, mohla z toho být hezká lovestory. Dneska to je bohužel tabu.

A tady zjistíte, proč jsou Noční vlci pouhou parodií na motorkářskou popkulturu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články